Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen festéket, színezőt...

Pééé. kérdése:

Milyen festéket, színezőt tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szóval elég régóta vörös a hajam, egyszer viszont pirosra festettük imádtam azt a színt aztán a narancssárgára festés után mindig ledobálta a pirosat, most intenzív vörössel festem, de nem a legjobb... nem érem el vele a kívánt hatást... csak ilyen színe lesz... [link]


de én ilyet szeretnék...

[link]


a festék/színező neve, ára és beszerzési helye is érdekelne...


2011. dec. 23. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én a Kemont tudom javasolni, de nem tudom, van-e ilyen árnyalata. Árát nem tudom, a fodrászom mindig ilyennel színezi és 6000-6500-at szoktam fizetni. Fodrászkellékesnél szerintem lehet kapni. Azért ezt ajánlom, mert az én hajam egyáltalán nem kopik ettől, pedig 2naponta mosok hajat.
2011. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól áll neked ez a narancsos, ne akarj olyan pirosat. :) A már festett hajat, pláne a vöröses árnyalatokat mindig nehezebb kezelni, bízd inkább fodrászra, amíg meglesz a megfelelő szín, utána kérdezd meg, hogy miből hozta össze és utána már magadnak is csinálhatod.
2011. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor befested a hajad vörösre tegyél utána rá szinezőt pl:

lisap splesher piros - [link]

(kb 2000 ft)


vagy alfaparf jeans color

deep red (sötét piros) - [link]

vagy chili red (chili piros) - [link]

(kb 4000 ft)


ezt akármeddig rajtahagyhatod a hajadon mert nem vegyszer nem árt a hajnak (én lilát használok ebből) van hogy 2 órát is a hajamon van.

2012. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah és így néz ki


[link]

2012. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!