Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen elektromos női borotvát...

Milyen elektromos női borotvát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami közel olyan vagy olyan eredményt hoz mint a borotva zselé és a hagyományos borotva kombináció. Lehetőleg hálózatról is lehessen üzemeltetni.
2011. dec. 23. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább használj simát ! A rendes eldobható borotva mindig jobb :D !
2011. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Picit macerás a sima az idő miatt. Csak az időtakarékosság miatt döntenék mellette. Köszönöm szépen a választ!
2011. dec. 24. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy Remington férfi testszőrnyíróm van,aminek van női változata is,ami ugyanez csak egy kicsit dizájnosabb.A barátnőm is ezt szokta használni,szintén az idő miatt nagyon gyorsan le lehet vele kapni a bundát.
2011. dec. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem gyanta!
2011. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Allergiás vagyok a gyantára és az epilátorra is. Sajnos pedig nagyon sok időt takaríthatnék meg velük. Köszönöm az eddig adott válaszokat!
2011. dec. 29. 08:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Í az sajnálatos :( Pedig tényleg mennyivel jobb..
2011. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom és nekem is egyszerűbb lenne. Van egy 2 és fél évesem és 2 héten belül megszületik a második babám, így a kórházban is egyszerűbb lenne ha nem ott kellene ezeket intézni. De sajnos ez van fene a túlérzékeny bőrömet.
2011. dec. 29. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!