Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen borotvát vegyek? Az...

Milyen borotvát vegyek? Az elektromos nem jó, simára gondoltam, de olyanra ami jó és jól néz ki, mit ajánlanátok egy 17évesnek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 07:20
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

Elektromosat ne vegyél!

ÉN neked az egyszer használatosokat ajánlom .Én is azt használok.Egy csomagban van 4-5 db és egyet többször is fel lehet használni.BEmész a dmbe vagy rossmannba és olyat keress ami min 3 pengés .A gilette női rózsaszín csomagolású iylen és oylan 7-800 ft egy csomag de sokáig elég.NEm tudom hogy miért számít az hogy jól nézzen ki?! amit én veszek az oylan kecses:D szép nőcis, ívelt nyele van ,,az ilyne két pengés merev nyelüekre rá se nézz ,semmi komfortot nem tud nyújtani.ÉN az olyanokkal vágtam meg magam régebben

2009. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!