Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit kell enni naponta az...

Mennyit kell enni naponta az élesztőből hogy hasson?

Figyelt kérdés
Pattanások ellen.
2011. dec. 25. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Ne egyél élesztőt, undorító. Nekem utána órákig hányingerem volt, pedig csak egy kis csipetet ettem.

Vegyél élesztőkapszulát, vannak benne még mindenféle más hatóanyagok is és sokkal kellemesebb szedni.

2011. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy undoritó,de én kibírom mégis :D valamiért nem vagyok rá annyira érzékeny.
2011. dec. 25. 02:39
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Egy kaveskanal, minden reggel.
2011. dec. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Megérteném ha még úgy 1950-et írnánk vagy még előbbet :S de ma már vannak jó B-komplexek amiket inkább ajánlanák vagy béres szépségvitamint amibe van inaktív élesztő is a q10-esbe nincs! és kevesebb zsírosat egyél, ez amúgy is hormonális vagy is nehezen befolyásolható.
2011. dec. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
szerintem meg ne szóljunk már bele, hogy ő mit egyen. ez is ugyanúgy hatásos, akkor meg?
2011. dec. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
én kb egy kávéskanálnyit szoktam megenni minden délelőtt, és sokat hatott.
2011. dec. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

Egyél csak sok élesztőt legalább jókat fogsz büfögni! :D és büdösebbet mint amit eddig éreztél!

A pattanásod nem fog elmúlni tőle arra mérget vehetsz, és ne higgyél el mindent amit itt a sok okos mond, kamu.

2011. dec. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"de ma már vannak jó B-komplexek amiket inkább ajánlanák vagy béres szépségvitamint amibe van inaktív élesztő is "


Es megmondand hogy miert koltson, dobjon ki penzt a kedves kerdezo, mikor regen is termeszetesen gyogyitottak, nem tele vegyszeres vacakokkal, amiert egy vagyont elkernek.?

2011. dec. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!