Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném kipróbálni az Oxy...

Rukita kérdése:

Szeretném kipróbálni az Oxy Reload-ot, de van egy-két kérdésem ezzel kapcsolatban (lent) tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2 héttel ezelőtt kipróbáltam a Palette Mousse hab állagú hajfestéket, világos szőke árnyalatot. Azonban alga zöld lett a hajam, ami mostanra barnás-sötét szőkére kopott. Ezelőtt világosabb szőke voltam (arany szőke majd extra világos hamvas szőke, szóval azok keveréke), és nem sikerült erre a színre simán visszafestenem (extra világos hamvas szőkére) a mostani színből így kíváncsi lennék, hogy az Oxy Reload szőke hajra ugyanúgy használható-e (mint feketére és sötétebb árnyalatokra) és utána nyugodtan festhetem "extra világos hamvas szőke (Garnier márka)" árnyalattal? Valamint az Oxy Reload mennyire távolítja el a festék színét? Visszaadja az eredeti hajszínemet vagy ha már többszörösen festett akkor csak az előző hajszínemet (nekem az előző szőkére lenne szükségem)

Előre is köszi a segítséget ^^


2011. dec. 25. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
huu ezek nehéz kérdések..én tuti valami jó fodrászhoz mnnék..tudok ajánlani egyet Szolnokon
2011. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

már utána olvastam, dicsérik, de mindenütt csak fekete illetve vörös hajszín eltávolításról találtam, mivel ez a legsűrűbb (ezek szerint) de legfőbbként az után festés kérdése lenne a fontos. (bár ha addig nem érkezik olyan válasz, akkor majd a fodrászkellékestől kérek tanácsokat)

szolnok nem éppen közeli nekem, de azért köszönöm ^^

2011. dec. 25. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább colorbe4! Már harmadszorra segített rajtam csak ajánlani tudom! Az osztálytársam oxyt használt és nem vitte le a nem kívánatos színt.
2011. dec. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!