Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő mire teljesen lenő...

Mennyi idő mire teljesen lenő a hajfesték?

Figyelt kérdés

Most volt festve kb 2-3hete mindennap mosom szárítom vasalom és már kezd kihullani :/ szerintetek ha nem festem be és hétvégente nem vasalom meg szárítom akkor 'visszanőhet' a hajam? Hajat mosnom meg muszáj minden nap mert már másnapra eléggé zsíros

L/17


2011. dec. 26. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

azért zsíros mert agyonmosod,és a fejbőröd egyre több zsírt termel.

most szünet van,egy hétig ne mosd meg,akrámilyen nehéz!

meglátod,utánna nem fog zsírosodni annyira,és ha nem mosod sokatr,nem göndörödik be,és kevesebbszer kell vasalni..moss hajat mondjuk szerdáán-vasárnap.

nemtudom hogy 'visszanőhet-e',de ha ennyit megteszel,kevésbé/nem fog hullani.

2011. dec. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne minden nap mosnod, de ok, mossad minden nap. De miért nem hagyod magától megszáradni? Legalább a hajszárítótól megóvnád. Meg ne is vasald, maximum egy héten egyszer, alacsony hőfokon. És használj valami hajápolókat, pl. a ricinusolaj vagy olívaolaj nagyon jó!
2011. dec. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azért szoktam szárítani mert állt. suli előtt szoktam hajat mosni, vasalni meg azóta szoktam h rövidebbre vágattam azelőtt hosszú volt és akkor nem göndörödött be csak már nőni is nagyon lassan nő... :/
2011. dec. 26. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

suli előtt ne moss hajat! hiába szárítod meg,a fejbőröd nedves marad és ugy megfogsz fázni hogy nemigaz.:o

2011. dec. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mért nem mosod meg előző este? Sokkal egyszerűbb lenne. ha nagyon muszáj vasalnod, akkor vasald, de max. 160 fokon és használj hővédőt. Bár nem tudom mennyit használna. Az meg nem biztos, hogy nem fog annyira zsírosodni, ha egy hétig nem mosod meg. Nyáron én is hetente mostam és most még gyorsabban zsírosodik: 2 naponta mosom. De persze egy próbát megér. És nem is attól zsírosodik, mert minden nap mosod, hanem a túl erős dörzsöléstől. Csak masszírozd a fejed, ne dörzsöld és hűvös vízzel öblítsd át a hajad, amikor végeztél. A sampont is egy kicsit hígítsd fel vízzel, mert a tömény samponok is zsírosítanak. Ja, és próbálj szilikonmentes sampont venni. Második voltam.
2011. dec. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

de,azért zsírosodik mert gyakran mossa.nem a dörzsölés miatt.

a sampon minden alkalommal 'szárítja' a fejbőrt,és egyre többet termel ezért.

első voltam

2011. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én is ugyan ezt csinálom a hajammal minden nap, de a hajam teljesen jól van, nincs eltöredezve sem

használj ricinusolajos hajpakolást időnként, és mindig használj balzsamot

szárításkor ne a legmagasabb fokozaton szárítsd a haja, hanem a középsőn a végén pedig hideggel

2011. dec. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!