Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek bemosó vagy...

Bebe1997 kérdése:

Szerintetek bemosó vagy spray? : )

Figyelt kérdés
Na, az van hogy szilveszterre szeretném befújni/befesteni a hajamat feketére *-* azért erre a színre mert barna hajam van ami elég sötét de kiszeretném próbálni a feketét is. A hajamat fújtam már be sprayvel és ezzel az olcsobb fajtával (1000 ft) tetszet :'D.. de elég macerás ugye és ha bemosoval festeném mikor kopna ki.? :\ mert ugye szilveszter és 2 nap és suli .. vagy van vmi ötletetek mit csinálhatnék.? :\
2011. dec. 27. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon szeretnél fekete hajat akkor mindenféle képp a spray!! a bemosós hiába írja azt hogy kijön mittomén ...hány mosás után... nem jön ki vagy le nő vagy átfessteted az tuti nem jön ki ...még a szinező sem. a spray nem tudom hogy hogyan jön ki... mert az elég mocskosul beletud épülni a hajba a fekete
2011. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Spray!
2011. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindkettöre ment a zöld kéz. ; )
2011. dec. 29. 12:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is spray.Jártam már én is úgy hogy bemosóval bekentem és alig akart kijönni.
2011. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!