Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy megendgedje hogy borotváljam a hónaljam?

Figyelt kérdés

A suliban cikiznek miatt anya nem engedi mertazt mondja ilyen idős korában ő nem csinálta am 13 éves vagyok!

azt mondja még nagyobb lesz de ha rendszeresen csinálom sztem nem...


2009. máj. 20. 18:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy cikiznek érte a suliban. Vagy hogy a suliban mindenki borotválja, csak te nem... Ha így sem engedi meg, akkor fogadd el pár évig még. A suliban meg szólj vissza, hogy miért lenne ciki 13 évesen nem borotválni. Ha nem nagyon szőrös, akkor mondd, hogy biztos azért borotválják, mert annyira szőrös volt nekik, hogy muszáj volt, vagy valami ilyesmit.:D Jobb ötletem nincs. De előbb próbálj meg anyuddal beszélni erről. Én ha elmondanám anyámnak, hogy cikiznek érte a suliban, akkor biztos, hogy megengedné. Bár én nem szoktam engedélyt kérni.(:

16/L

2009. máj. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Márbeszéltem vele!

Ez van azért köszi ez most jól esett:)

2009. máj. 20. 18:47
 3/18 anonim válasza:
100%
hát borotváld le és kész:D visszaragasztani úgyse tudja
2009. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezded akkor valóban utána rendzseresen kell. Én is 13 vagyok de én 11 éves korom óta szőrtelenítem ha bár akkor még nem nagyon volt,elöször csak a krémmel kezdtem aztán borotva majd gyanta.


MOnd meg neki hogy cikinek érzed meg "kényelmetlen" is.

MEg hát az bocsi de kit érdekel hogy ő mikor kezdte el te te vagy,a te tested....vagy nem?:)


De am anyukád szerint mikor kellene elkezdened?

2009. máj. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%

sztem is borotváld le..:D

ha valaki lábon nem csinálja még megértem..de azért a hónalj az más..

2009. máj. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
szegény kicsikéim, ilyen hülyeséggel hülyítitek egymást ....
2009. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát igen nem kell bocsánatot kérni én testem de aztán sztem neki rossz lenne hogy én nem mondtam el neki!:(

Amúgy sztem olyan 15 körül kezdte ő vagy nemtom!

2009. máj. 20. 18:53
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Sokkal higiénikusabb a szőrtelen hónalj, ezt is mond meg anyukádnak! Kevésbé is izzadsz
2009. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a borotvalas dolog nem lehet engedelyfuggo. Borotvald le, oszt kesz, biztos, hogy nem fog miatta balhezni. Az o idejeben mas volt a szokas, mas volt a noideal. Az, hogy cikiznek, lelkileg az egesz eletedre kihathat (tudat alatt, tehat nem azt mondom, hogy 30 evesen is a honaljad miatt fogsz keseregni).
2009. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra vársz hogy megengedje akkor még 18 évesen is csupa szőr leszel... mit kell ennyit sz*rakodni, borotváld le és kész, majd hozzászokik. Nem az anyukád dolga hogy te mit csinálsz a saját testeddel.
2009. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!