Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat hogy megendgedje hogy borotváljam a hónaljam?

Figyelt kérdés

A suliban cikiznek miatt anya nem engedi mertazt mondja ilyen idős korában ő nem csinálta am 13 éves vagyok!

azt mondja még nagyobb lesz de ha rendszeresen csinálom sztem nem...


2009. máj. 20. 18:37
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Szia! Velem is ez volt. 7.-ben, amikor mentünk osztálykirándulásra,fürdeni, akkor nekem is még ott volt. Anyukámtól megkérdeztem, hogy le e borotválhatnám, de nem engedte meg. Azt mondta, hogy még túl fiatal vagyok. Képzelheted milyen rossz volt osztálykiránduláson.Nem mertem felemelni a kezem nehogy meglássák, hogy nem borotválom. De szerencsére(ha jól tudom) nem látta meg senki. Most 8.-os vagyok, és egy fél éve megkérdeztem anyukámat újból(8.-ba) és most azt mondta, hogy leborotválhatom, mert az én dolgom. Meglepődtem, és örültem. Azóta borotválom. Szerintem várj te is egy évet és ne húzz újjatlanokat, és talán neked is megengedi. Nyugi, nekem már 5.-be is volt szőrzetem, de megérte várni.
2009. máj. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Bocsi! ez kimaradt. Ne is törődj azokkal akik csúfólnak. Hidd el mikor neked is megengedi anyukád, meglepődnek, és ők fogják magukat szégyelni, mert amikor borotválod akkor erősödik a szőr, és nekik már képzelheted, hogym milyen erős és lehet, hogy neki már gyantázni kell emiatt, és szenvednek, míg te borotválod és nem érzel semmit. Nyugi anyukád előbb-utóbb, de megfogja engedni.
2009. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mutogatnod a hónaljadat anyukádnak. Borotváld le és kész, nem tudja meg mert nem hinném hogy minden nap megnézi hogy szőrös e a hónaljad :D
2009. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszy a jó tanácsokat:) Én is így jártam(fürdős sztori)
2009. máj. 20. 20:40
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem borotváld le simán, nem kell ezért anyukád engedélye! Boxs hogy ezt mondom, de ez röhej. Nem vagy már olyan dedód, hogy ne szőrteleníthetnéd.
2009. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor elkezdtem borotválkozni aszthiszem pont 13 éves lehettem :) nem kérdeztem meg anyukámat, de nagyon meglepődött mikor megtudta...de nem tiltotta meg szóval én nemtudom ez milyen lehet neked de, ha a helyedben lennék én leborotválnám hisz szerintem úgyse venné észre, hogy most leborotváltad-e vagy sem.És ha még is észreveszi mit csinál?Szobafogság hónajborotválás miatt? :D Ő se akar rosszat neked csak érzi, hogy kezdesz nagylányosodni és a szülők ilyenek ^^"

15/L

2009. máj. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Elmész a boltba veszel egy eldobható borotvát, hazamész és leszőrteleníted magad, eldugod a szobádba, hogy anyud ne találja meg. És el van intézve. Anyu nem mérges és a többiek nem cikiznek.
2009. máj. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
én 12 évesen elkezdetem én nem is kérdeztem meg mert hát tényleg az én testem és más nehogymár beleszóljon mit csinálok vele xD szóval szerintem csak csináld
2009. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!