Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Először megyek szoliba,...

Először megyek szoliba, Válaszolnátok pár kérdésre? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

1: Kell-e valamilyen krémet vinnem?

2: Alsóba vagy semmibe feküdjek bele a szoliba?

3: Nálatok be megy e valaki szolizás közbe abba a kabinszerű izébe amiben a szoligép van?



2011. dec. 28. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

1:Nem szükséges elsőre, majd ha többször voltál, kezdhetsz krémekkel kísérletezni.

2:Állószolinál semmiben, fekvőben inkább egy kis tanga legyen rajtad mert el lehet kapni ezt-azt...

3:Mármint magára a szoligépre gondolsz vagy mire?? Nyilván befekszik az ember vagy beáll és magára zárja/húzza a szoli ajtót!

2011. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
3: Arra gondoltam, hogy a szoliban dolgozó személyek pl meglátnak egy semmiben..
2011. dec. 28. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


1., Krémet tudsz ott venni, ajánlanak az ott dolgozók, van csak arcra vagy testre való is. Van mély-barnító és bronzosító. Először ha használni akarsz mély-barnítóval kezd,az megalapozza a színed,én ajánlom a használatát,ha fehér a bőröd. Meg amúgy is a Kiwisun-on kívül minden éget,szóval alacsony percre menj!


2., Én ki szoktam takarítani még pluszba, mert sokszor nem takarítanak rendesen, viszek nedves törlőt,domestososat,aztán áttörlöm alaposan még, hogy ne ragadjon rám a vegyszer, így én fekvőben sem hagyok magamon alsóneműt,nekem nem tetszik,ha látszik a vonala,de ezt döntsd el Te, hogy kényelmesebb!


3., Ha bementél magadra zárod a kabin ajtaját, nem mehet be senki. Becsukod a gépet, vagy te indítasz a start gombbal, vagy kikiabálsz és a recepció indít, kérdezd meg, hogy működik, meg azt is, hány perced van vetkőzni,mielőtt elindulna automatikusan a gép.


Kérdezz tőlük bátran szerintem, általában kedvesek, jó szolizást! :)

2011. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem igaz, hogy a Kiwisunon kívül minden égetne. A Coffee Love csövek és a gyengébb Chocolate Brown csövek sem égetnek. Nekünk szoláriumunk van, így eléggé otthon vagyok a témában.

1.: nem kell magaddal vinned semmilyen krémet, ha használni szeretnél, akkor kérd az eladó tanácsát. Vannak önbarnító nélküli és önbarnítós krémek. Először inkább csak egy önbarnító nélkülit válassz ami hidratál, mert a szolárium szárítja a bőrt a krémtől viszont egészséges marad. De ezt elhagyhatod, ha otthon kened magad testápolóval, az is tökéletesen megfelel.

2.: ez teljesen rajtad múlik. Ha te jobban érzed magad akkor hagyd magadon az alsót, de én speciel jobban szeretem, ha nincsenek rajtam fehérnemű nyomok, így nyáron is szolizok, hogy ne látszódjanak a fürdőruhám nyomai. A higiénia alapvető a jobb szoláriumokban. A nálunk dolgozó hölgyek minden vendég után alaposan kitakarítják a gépeket, de emellett minden gép mellett bent van egy fertőtlenítő folyadék és papírtörlő, hogy ha a vendég úgy érzi, magának is ki tudja takarítani a gépet.

3.: miután megbeszéltétek, hogy melyik gépbe fekszel be és hány percre, akkor bemész a fülkébe, levetkőzöl, ezalatt az eladó bedobja a zsetont (természetesen kívülről, ő nem megy be hozzád a fülkébe és nem lát téged levetkőzve), te befekszel a gépbe, ami vagy elindul automatikusan a bedobástól számított 1-2 percben, vagy ha hamarabb befeküdtél és nem akarsz várni az indulásra magad is indíthatod egy gombbal, de ezeket ha először jársz ott részletesen el fogja magyarázni az eladó, hiszen ez a dolga. Ne szégyellj kérdezni!


Kellemes barnulást!

2011. dec. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyre kevesebb már a zsetonos szoli, és nekem is a legtöbb égetett, főleg az ilyen no name helyek, én nagyobb szolihálózatot javasolnék neked,az tuti bevált!
2011. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. arclemosot vigyel ha sminkben mesz h le tudd mosni a sminked:)

2.ha eloszor mesz mindenkepp vegyel fel tangat, mert ha a borod nincs hozzaszokva le is eghetsz...:)

3. dehogy, zart szobaban van maga a szoligep is :)

2011. dec. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem értem miért lettem így lepontozva, szerintem kielégítő választ adtam. Ha a zsetonok miatt, arra meg csak annyit mondanék, hogy egy 25 ezres kisvárosban szerintem nem érné meg az ilyen beruházás, nem egy pesti vagy nagyvárosi totál modern szolárium vagyunk, a forgalmunk sem mérhető azokhoz, napi 100 ezer ft körül mozog, ami nem mondható olyan magasnak. A vendégeinknek tökéletesen megfelel a zsetonos rendszer, őket inkább az érdekli, hogy milyen csövekkel és milyen gépeket üzemeltetünk. A kérdező sem biztos, hogy egy full modern számítógépes rendszerről működtetett szoláriumba ment, így lehet, hogy neki például hasznos volt a zsetonokkal kapcsolatos válaszom. De ezekszerint süllyedjek el szégyenemben, hogy így le vagyunk maradva. Jövőre inkább ki se nyitunk már másodikán...
2011. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!