Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik gyakran mennek szoliba!...

Akik gyakran mennek szoliba! Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

ma voltam először szoliban. (nyáron jól lebarnultam és most elmentem 12 percre szoliba mert most már csak tovább barnulok és nem égek)


Tehát,

-az normális hogy elkezdett izzadni a hátam ?:D tehát mikor vége volt konkrétan vizes volt néhol a gép...

-Aztán, láttam ilyen drága krémeket (800-1000) forint .Ezek mire jók?

-érdemes bérletet venni ?

-Ugye most h barna vagyok , akkor elég ha hetente egyszer 12 percre megyek szoliba és akkor barna is maradok ? (jó nyilván tudom h ez bőrtípus függő , de tapasztalatodat írd pls)

(mert van aki azt mondja h ő csak néha megy szoliba...én azt hittem h folyamatosan kell járni mert ha egyszer bemész akkor az nem elég semmire....vagy akkor már elég ha megvan a szín és ilyenkor úgymond csak "felfrissíted"?)


Köszi!


2011. aug. 9. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

1. igen normális

2. jobban barnulsz tőle, meg hidratálják a bőrt, én nem használok.

3. érdemes, mert olcsóbb a percdíj

4. én barna maradok, de igen, fel kell frissíteni, az elején mentem heti 3-4-szer, mostanában 1-2 hetente egyszer, kb 14 percre (fehérbőrű vagyok, nehezen barnulok).

Kielégítő válaszokat adtam?:D

2011. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen , köszi :D
2011. aug. 9. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!