Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs tapasztalatotok iylen...

Nincs tapasztalatotok iylen kanekalonnal való fonással kapcsolatban, ahol 3hónapig bevan fonva?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
De van,mire vagy kíváncsi!?:)
2011. dec. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tonkreteszi nagyon a hajat? Sokáig tart míg fonják? :)
2011. dec. 30. 07:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem teszi tönkre,max egy "kicsit" több kihullik mint egyébként. Én mondjuk ettől ijedtem meg nagyon,mert minden kibontásnál tincsekbe hullott ki a hajam tömkelege,de azt mondták ez normális,mert akkor jön ki az,ami 3 hónap alatt jött volna. Én ezt mégis sokalltam,szerintem azért több.

Igen sok idő. Fodrász mondjuk lehet kb 5-6óra alatt csinálja meg,de Nekem mindig a barátnőm fonta,akinek rendszerességgel 12 órájába telt.:) Tehát a duplája.

2011. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ahha,de a végeit akkor nem teszi oylan szinte tonkre h akár 10cm t is lekéne utána nyíratni belle? .... :)és még azt sok féle képpen lehet viselni?
2011. dec. 30. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajvégre nem emlékszem,hogy tönkretette volna. Habár Nekem amúgy is töredezik a vége,illetve száraz.

Szerintem az ilyen haj,már maga egy viselet!:) Evvel bármit csinálhatsz,amit egyébként is szoktál a hajaddal,vagy szoktak a hosszú hajakkal (ha most Neked annyira nem hosszú) és mégis különleges lesz bármit csinálsz!:)

Nekem egyébként félig mindig le volt fonva,ezt úgy értsd,hogy elöl a fejem tetejéig parkettába volt és ehhez mindig új formát találtam ki (csiga, féloldalazva stb) és ez már maga egy kész frizkó volt,csak hátul variáltam a tincseket összefogva,félig felfogva kb ennyi.Imádtam!:)

2011. dec. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!