Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajat festettem, de nem lett...

Hajat festettem, de nem lett elég a festék. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Életemben először hajat festettem, nem gondoltam, hogy nem lesz elég egy doboz hajfesték, és bizony, kevésnek bizonyult. Most mit tegyek? Ha holnap átfestem mégegyszer, nagyon károsodni fog?
2011. dec. 29. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen színűre festetted?


Nekem anyukám szőke, és volt már, hogy lila lett a haja és 2 nap alatt kétszer festette. Nem is egyedi alkalom volt, mert mindig elkever valamit az oxival. Nem lett semmi a hajával. Mondjuk neki annyira nem hosszú, olyan nyakig érő.

2011. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem a hátam közepéig ér, és ilyennel festettem: [link]

(Az eredeti hajszínem amúgy ilyen: [link]

2011. dec. 29. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:

kettővel kell venni főleg ha dús is a hajad

a károsodás meg már akkor elkezdődik igazából amikor elekzded befesten, de még olyan szinten nem károsodik szerencsére

2011. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na, befestetted végül? :)
2011. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem festettem be, elég érzékeny a fejbőröm, úgyhogy féltem, hogy majd kimarja nagyon. de pár nap után hajmosás nélkül szerintem megteszem :)
2011. dec. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!