Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, lányok! Ti milyen...

Fiúk, lányok! Ti milyen gyakran jártok fodrászhoz hajvágás céljából?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 15:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Rapunzel!

Én írtam ki nemrég a tojássamponos kérdést. Ha neked is hasonló hosszú a hajad, hogy tudod házilag levágni? Jól jönne pár tipp, mert sajnos nagyon törik a hajam, és nincs pénzem most fodrászra :(:(

2011. dec. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ez Engem is érdekelne. Hogy fogod össze vágásnál,hogy az hátul leengedve egyenesnek látszon? Első voltam és Én is a sok fodrász-csalódás miatt járok olyan ritkán "szakkezekbe".
2011. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
2011. dec. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Köszi, egy próbát végül is megér. Még egy utolsó kérdés, ha lehet :) Milyen ollóval vágod a hajad? Ha nem fodrászollóval vágom a hajam, az nagyon káros lesz?
2011. dec. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hááááát, nem túl jó. Minél élesebb legyen, az a lényeg. Nekem ilyen van: [link]

Nem túl olcsó, de abszolút megéri. Dm-ben is lehet venni 1600 körül kifejezetten hajvágó ollót, az sem rossz. Csak annak is kimegy az éle egy idő után. :S A Fiskars-szal nincs ilyen gond. Több ilyen ollónk is van, anyukám varróollója legalább 25 éves, még mindig nagyon éles. Érdemes beruházni egy ilyenre, ha nem is hajvágóra, de egy sima ollóra ebből a márkából, azzal biztonságosan lehet hajat is vágni.

2011. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

fél éve voltam utoljára de olyan ronda sz*r hajat vágott hogy sírtam utána(nem egyszer fordult már elő)meg hogy sokkal többet vágott mint kértem és onnantól kezdve eldöntöttem hogy soha a büdös életbe egy fodrász keze nem nyúlhat a hajamhoz :D:D szóval magamnak vágom

előnyei:

ingyen van

annyit vágsz amennyit akarsz te döntöd el :D

2011. dec. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Köszi, Rapunzel!
2012. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egy évbe egyszer de valamikor kétszer de nekem muszáj mert a hajam vége háromfelé törik l
2012. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Én havonta-másfél havonta vágatom. A rövidet szeretem. 16/f
2012. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lányoknak szól a kérdés mert férfiak eleve nem járnak fodrászhoz hanem borbélyhoz járnak.
2020. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!