Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az állítás, hogy a rövid...

Igaz az állítás, hogy a rövid hajú lányok 90%-ka hosszú hajat szeretne, viszont a hosszú hajúak nem szeretnének rövidet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 13. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem már minden hosszúságú volt, de legtöbbször hátközépig érő, ill kleopátra. aztán meguntam és felnyírattam utána növesztettem kleósra, most megint hosszút szeretnék. igazából hangulat függő, de mindig mást akarok mint ami van. főleg azért mert megunom azt a fazont.
2011. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért akarna a rövid hajú lány hosszú hajat? Nyilván levágatta valamiért nem? Aki megbánja a vágást, hosszút akar. Egy hosszú hajú lány, aki szereti is az nem valószínű hogy ráveszi magát brutálisabb hajvágásra.
2011. dec. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Félhosszú hajam van. Hosszú volt, de meguntam azt a fazont és levágattam. Növesztem, de mivel minden nap vasalom (hiába használok ápolókat) nagyon törik. Úgy irigylem a hosszú hajú lányokat, de azokat nem értem akiknek hosszú a hajuk és semmit nem kezdenek vele... becopfozva hordják vagy kibontva.

Tök szeretném én is göndöríteni, de mivel ahhoz még rövid muszáj várnom egy kis időt. :)

Szerintem igaz, mert lehet, hogy azért vágatta le, mert nagyon el volt töredezve (nem önszántából). A másik egy "felelőtlen" döntés (hirtelen megtetszett neki, de meg is bánta). Én a másodikba tartozom... :)

2011. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam hangulatfüggő. :)

Kiskoromban mindig hosszú hajam volt,aztán gondoltam egyet és lenyiratkoztam rövidre,kb. ekkorára:


[link]


Eleinte tetszett,aztán meguntam,és visszasirtam a hosszú hajamat.Mivel elég lassan nőt,meghosszabitattam.Ez volt egypár éve,azóta megnőtt a hajam,most már póthaj nélkül ekkora:


[link]


Most viszont a hosszú hajat untam meg,és nem sokára megyek is fodrászhoz rövidebbre nyiratkozni.Nem mondom,hogy nem fogom ezt megint megbánni,de kell a változatosság,és ha tényleg nagyon megunnám a rövidet még mindig ott a végső megoldás.


Szóval nálam ez hangulatfüggő,hogy milyen haj tetszik jobban. :)

2011. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

:)) Igaz. Nekem vállig érő hajam van és hosszút szeretnék. :)

Pár éve 2008-ban be volt dauerolva és annyira tönkretette hogy teljesen le kellett vágatnom, most megint növeszteni próbálom de nagyon lassan nől. :(

Sose vágattam volna le különben.

2011. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kiskoromban mindig hosszú hajam volt,fenékig érő.Anyukám nem engedte levágatni.Talán pont a tiltás miatt,én meg mindig rövidet akartam.Olyan 10éves korom körül fogtam és levágtam magamnak,ami persze borzalmas lett..hol rövidebb,hol hosszabb felemás :D Aztán fodrász helyre tette,viszont kb. nyakig érőre le kellett vágni...nagyon sírtam.Iszonyat volt.Úgyhogy azóta nem akarok rövid hajat,soha a büdös életben nem vágatnám le többet.Most hosszú lépcsőzetes vagy milyen hajam van,a rövidebb rész mellig ér,a hosszabb már majdnem derékig.Viszont fenékig azért nem akarom növeszteni..az már nekem túl hosszú.

Viszont volt egy barátnőm,akinek meg pont ellenkezőleg,gyerekkorában az anyja mindig rövidre vágatta a haját,ezért ő mindig hosszút akart.Nagyobb korában már növesztette :)

2011. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban volt fenékig érő hosszú hajam, meg rövid fiúfrizurám is. Amikor rövid volt, megbántam, nem is úgy akartam levágatni, ahogy a fodrász megcsinálta, teljesen más lett. És amíg rövid volt a hajam állandóan pityeregtem miatta, zselével próbáltam lelapítani, meg nyújtani, hogy hosszabbnak tűnjön. Aztán hamar megnőtt szerencsére, azóta hosszú a hajam. Jelenleg hátközépig ér, szeretném ha derékig érő lenne, de így is tökéletes. Soha többé nem lesz rövid hajam!
2011. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ne is mondjátok. nekem gyerekkoromban mindig nagyon rövid hajam volt, ráadásul mindig anyám vágta és hát sosem sikerült jól sőt...Elég furcsán néztem ki.

Most félhosszú van de igen hosszút szeretnék.

2011. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!