Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném rende tenni a...

Szeretném rende tenni a hajam. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Hosszú, barna, vékony szálú, de elég sok, mennyiségével arányosan hullik (nem gyengén, de nő is helyette) a tövénél erősen zsírosodásra hajlamos, a végek pedig iszonyúan ki tudnak száradni. Jól elcseszett, tudom :S


Több mindent kipróbáltam már, lehetőségekhez mérten, most jutottam el oda, hogy gyakorlatilag bármire nyitott vagyok.


Ha ismertek bármilyen, akár házi módszert, amivel rendbe lehetne tenni egy ilyen hajat, lentebb válasz írása gonbra legyetek szívesek kattintani, majd megosztani az infót :) Köszi előre is!


2011. dec. 30. 18:16
 1/4 anonim válasza:
Nos én a nővéremmel saját haj sampont meg ilyeneket csinálunk teából meg minden.Ezeket megtalálod az interneten.Vagy Go Fodrász.
2011. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fodrász lehetőségeken kívül esik, jól még nem jártam vele :)
2011. dec. 30. 18:22
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Ezekről vélemények esetleg?

2011. dec. 30. 18:30
 4/4 anonim válasza:
Próbáld ki a hajpakolást. Tegyél hajmosás után jó minőségű hajbalzsamot a hajadra, aztán tekerd be törölközővel az egészet, s hagyd úgy kb. egy fél óráig, aztán mosd le a balzsamot s szárítsd meg a hajadat. Vizesen óvatosan fésüld meg az is töri a hajat, inkább egy picit szárítsd meg a hajad utána kezdj neki a kifésülésnek. :)
2011. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!