Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok tenni a bőrhibáim...

Mit tudok tenni a bőrhibáim ellen? Komoly nehézségeket okoznak (főleg nyáron)!

Figyelt kérdés

Először is van egy nagyon nagy és csúnya májfolt a jobb lábszáramon. Ha akarom, ha nem látszik nyáron, kivéve ha hosszú nadrágot húzok, sajnos eddig ezt kellett tennem. Nagyon kellemetlen, mert nagyon szégyenkezem miatta, elképzelhetetlen, hogy csupaszon hagyjam a lábam és nem túl jó egész nyáron hosszú farmerban rohangálni. Nem tudok vele mit csinálni. Kenegettem kövirózsa krémmel, de semmit se használ. Vigyázok rá, hogy ne érje UV, tudom attól csak rosszabb lesz.

A másik pedig egy csúnya pigment hiányos rész a mellkasomon. Konkrétan egy hófehér bőrrészről van szó, ami nagyon szembetűnő és szintén nem szép. Nem merek párkapcsolatba bonyolódni, mert elképzelhetetlennek tartom, hogy ezt én valakinek is mutogassam (a "párom majd elfogad" szövegektől most kíméljen mindenki). Mit tudok tenni? Ezek ellen milyen módszerek hatásosak? Akár lézeres kezelésbe is benne vagyok nem érdekel, csak használjon!

(Egyébként próbáltam nézni lézeres kezeléseket, de mindenhol csak az arcot, max a kézfejet kezelik, gondolom mert olyan ritka, hogy valakinek máshol van vagy nem tudom)


2011. dec. 29. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

azal baj hogy akinek ilyen van ezzel születik sajnos és nem igazán lehet eltávolítani, de figyu addig örülj míg nem az arcodon van

én már láttam hogy valakinek az arcán van barna májfolt vagy piros (ami nem égési sérülés) vagy fehér pigment folt az egész arcán

nekem is van a combomon engem is zavar eléggé amúgy :S

de énis belegondolok hogy addig a jó amig nem az arcunkon van, mert az nem lehet semivel se eltakarni úgy igazából

2011. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nem kéne szégyellned:D

[link]

itt egy cikk a lehetséges májfolt kezelésről, de szerintem hagyd a pcsába. Nekem van a hónaljamon és a combhajlatomnál is nem is kicsi, de még senki nem hibának rótta fel. Ha mindenki fosna, hogy mi van ha meglátják, hogy striák, májfoltok vannak, vagy rövid a fsza, gyér a teste vagy mondjuk parizercsöcse van akkor a fél világ csak otthon verné a fszát

2011. dec. 30. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne foglalkozz vele.Nekem mindkét mellem tiszta stria:D...nem tudok kivágott pólót felvenni, fürdőruhát is nehezen találok:D

De ha mindenképpen szeretnéd, akkor gondolom lézeres kezeléssel nagyjából el lehet tüntetni.

2011. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se foglalkozz ennyit vele, ne engedd, hogy letörjön! Amúgy fiú vagy vagy lány? Ha fiú, akkor biztatásul annyit tudnék mondani, hogy engem mint lány biztos, hogy egy ilyen dolog sosem zavarna egy pasiban, persze mellette ugyanúgy adjon magára, legyen igényes. És ezt nem azért írom, mert hű de alacsonyan vannak az igényeim, jó nő vagyok, viszonylag magas elvárásokkal, de egy ilyen dolog miatt csak egy bunkó ítélne el bárkit is. Senki sem tökéletes. Ha pedig lány vagy, akkor is biztos vagyok benne, hogy vannak hozzám hasonló gondolkodású fiúk is. 19L
2011. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és értem, hogy segíteni szeretnétek, de évek óta vannak ezekkel problémáim, csak akkor békélek meg velük, ha eltűnnek! Tehát, aki tudna esetleg ezekkel kapcsolatban tanácsot adni, az ne habozzon írni! Köszi előre is.
2011. dec. 30. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem pl a térdemen van egy 6 centi nagyságú hatalmas anyajegy,nagyon sötét, feltűnő. Mégsem takargatnám sosem magam hosszú nadrágba emiatt, eszembe se jut hogy ott van és más se szokott rá ujjal mutogatni. Nem kéne ezzel foglalkoznod, pláne hogy eltüntetni szerintem nem lehet őket. Ha téged nem fog zavarni és magabiztos leszel akkor mást sem. Fölösleges ilyeneken görcsölni, senki sem tökéletes és értelmetlen dolog emiatt szorongani.
2012. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de nem ez volt a kérdés.
2012. jan. 1. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát látod, nem tud neked senki segíteni, mert mindenki próbálja elfogadni magát... Nekem pedig egy barna pigment folt van a combomon. Kb. 14 éves korom óta elfogadtam és nem érdekel ki néz és ki nem....
2012. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!