Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tojássamponnal kapcsolatos...

Tojássamponnal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Ekkora hajra szerintetek elég egy-két tojás?

Netes receptekben mindenhol ennyit írnak hosszú hajra, de bizonytalan vagyok, hogy az elég-e, főleg, ha csak a sárgáját használom fel. Ha többet használok, nagyon össze fog ragadni a hajam (most próbálnám ki először)?


[link]


2011. dec. 30. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Elég, de csak a fejedre rakj, mert nagyon kiszárítja a hajvégeket. Ragadni nem fog tőle.

Ez a te hajad? Nagyon szép. Meddig ér? :)

2011. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, közben rájöttem, úgyhogy úgy döntöttem, inkább pakolást csinálok. Ha két tojássárgájához tettem két evőkanál mézet, meg élesztőt (és egy kis balzsamot, hogy sűrű legyen), az úgy jó lesz? Vizes hajra fogom felvinni hajmosás után, és egy-két órát lesz fent.

Sajnos elég kezdő vagyok...Nem igazán tudom elképzelni, hogy kenjem be vele a hajam úgy, hogy a vége ne legyen olyan :)

Amúgy igen, az én hajam :) Kb. a fenekemig ér, elég gyakran ráülök...

2011. dec. 30. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet még nem csináltam, erről nem tudok nyilatkozni. :) Rosszat biztos nem tesz, amiatt szerintem nem kell aggódni.

Látom te is meg vagy áldva egy nagy adag hajjal. :D Az enyém is hasonló, csak sötétbarna. Én is mindig ráülök, ha ki van engedve...

2011. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor szenvedhetsz te is eleget. Gondoltam rá, hogy levágatom, de télen jól jön takarónak este :D
2011. dec. 30. 21:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
:D Meg sálnak sem utolsó. ;)
2011. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!