Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak hajhullása ellen mit...

Férfiak hajhullása ellen mit lehet tenni? Jobb fajta vitamin hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Apukámról van szó, már többfajta drágább hajkencét kipróbált amit a fodrásza ajánlott, jó fajta de nem sok eredménnyel, és nagyon zavarja. Mit tudnátok ajánlani hajhullás ellen?



Köszönöm


2011. dec. 30. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Operáltassa magát nővé... Viccet félretéve: férfiaknál nincs mit tenni, ha egészséges az apukád, akkor hormonális oka van a hajhullásnak, azon meg nem segít semmi.
2011. dec. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hajhullást több minden okozhat. Nem ártana orvoshoz menni és legalább egy vérképet nézni és egy góckutatást csinálni.
2011. dec. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátom kezdett nagyon hamar kopaszodni, ő jár hajgyógyászhoz és a Varga cseppeket használja. Látható a javulás.
2011. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Van egy termék ami àllitolag nagyon hatàsos én még nem hasznàltam de ha tényleg olyan jo mint amilyennek irjàk akkor lehet hogy én is rendelni fogok ki is irtam ide de egyenlöre senki sem irt hogy hallott màr rola "MARBO" a termék neve

itt van az oldal link-e meg itt meg is tudod rendelni [link]

2012. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. ápr. 20. 11:45
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfiak és a nők egy bizonyos százaléka nem ússza meg az androgén típusú hajhullást fejtetői kopaszodást,hát erre talán a megoldás ha a táplálékainkkal ösztrogént juttatunk a szervezetbe,mert ez ellensúlyozza az androgén hormont és egyúttal a hajhagymákat is tehermentesíti. Pl naponta egy evő kanál lenmag sok vízzel éhgyomorra segíthet.Persze a hatása csak hónapokkal később látszik.
2012. okt. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!