Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcradirt lehet ugy késziteni,...

Arcradirt lehet ugy késziteni, az arckrémhez keverek sót vagy cukrot? Igy is használhat?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 10:54
 1/7 A kérdező kommentje:

légyszi irjon valaki témában jártas!!mára kellene esti buliig!

köszönöm

2011. dec. 31. 11:42
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Sokszor beválnak ezek a trükkök arcápolásnál, pl. joghurt, élesztő, méz alkalmazása maszkként, de bőrradírt szerintem ne csinálj házilag. Ha sót keversz az arckrémhez, az nagyon megmarhatja a bőröd. A cukor nagy szemcséi pedig megkaristolják a felszínt. Fájni fog :S

Ha szeretnéd eltávolítani az elhalt hámsejteket, inkább fogj egy puha szivacsot (lehetőleg használatlan legyen) és óvatosan dörzsöld át az arcod arctisztítóval.


Én is használok arcradírt, tudom ajánlani az avon clear skin termékét. De a piacon rengeteg arcradír van, lehet válogatni.

Remélem tudtam segíteni!


B.U.É.K! ;)

2011. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még annyi eszembe jutott,hogy ne közvetlenül buli előtt radírozz! (Sőt, sokan estére javasolják, de én sem szoktam ezt a "szabályt" betartani.) Ez azért fontos, mert a tisztítás után a bőröd valamennyire sérül és nem tesz jót neki a kinti szél, hideg. Főleg most télen...


És kend be radírozás után az arcod arckrémmel!

2011. dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

oké köszönöm :)nekem is avonos van csak a koliban felejtettem és most nincs itthon semmi ilyen cuccom ezért kérdeztem, kitalálni vmi okosságot :).

neked is BUÉK!

2011. dec. 31. 12:33
 5/7 anonim ***** válasza:
cukor,méz,pici tej:)
2011. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Sót ne használj, mert kimarhatja az arcodat. Én ezt szoktam használni: olívaolajjal összekeverek kristálycukrot. De itt se dörzsöld erősen, mert kipirosodhat az arcod. De amit az előzőek írtak, azok is jó, csak sót ne használj :)
2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én mézes cukros arcradirt használok...amit itthon gyártok természetesen...és tökéletes a hatása:)
2012. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!