Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyhogy nem divat már a...

Hogyhogy nem divat már a mániákus szolizás és napozás?

Figyelt kérdés

Régebben, amikor n tini voltam kb. 15 éve, mindenki csokibarna volt nyáron és sokan még télen is.

A szoliba sokan hetente többször jártak...stb.

Manapság már nagyon mértékletesen szoliznak, nyáron meg le sem barnulnak sokan...

Akkor is volt UV-sugárzás ugyanígy mondták, hogy veszélyes, de most már nem barnulnak az emberek nyáron sem.


Kezd kimenni a barnaság a divatból?


2011. dec. 31. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem csokibarnák. Ma is van szoli örület csak mindenki mértékkel csinálja.
2011. dec. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

engem nem érdekel,h divat-e v. sem,nekem nem tetszik a fehérség,így én járok szoliba ugyanúgy,mint 10 éve.


a napot viszont már nem bírom,mintha nem ugyanúgy sütne,mint régebben.régen egész nap feküdtem a napon nyáron,manapság nem bírom elviselni,inkább szoli van akkor is.

2011. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán az idétlen vámpírfilmek miatt mindenki rákattant a fehérségre. :D
2011. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert sokan felfogják hogy veszélyes egészségkárosító aminek a hatása többnyire évtizedek múlva jelentkezik.
2011. dec. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A fehér az egészséges, mert nem ocsmány.

19/f

2011. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Második válaszoló, szerintem jó lenne, ha leszoknál a szoliról, legalább nyáron, mert meg fogod még ennek inni a levét.


Nyáron ki se dugod az orrod? Frankó vagy.

2011. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én csak facebookon látok ilyen szolisp*csákat. valószinű, agyonretusálják a képeiket.:D amúgy nyáron ugyanúgy járnak barnulni az emberek,a szolit nem tudom,mert nem szoktam járni.
2011. dec. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Elhullott bőrrákban az összes pirított szolis p.csa:D
2011. dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy milyen méreteket ölthetett régen ez a hülyeség,mert ma is nagy divat a szoli,meg a barnaság (sárgaság) de szerintem nagy hülyeség ez a mánia,amellett,hogy baromi egészségtelen,szerintem természetellenesen ronda is.
2012. jan. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sok csajt láttam már aki nagyon szép volt szoli nélkul,de elb.szták magukat, esetleg ez látva az emberek visszafogták magukat. Amíg meég vannak szép kreol latin lányok addig mindig "divat" lesz a szolizás az tuti.
2012. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!