Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyhogy nem divat már a...

Hogyhogy nem divat már a mániákus szolizás és napozás?

Figyelt kérdés

Régebben, amikor n tini voltam kb. 15 éve, mindenki csokibarna volt nyáron és sokan még télen is.

A szoliba sokan hetente többször jártak...stb.

Manapság már nagyon mértékletesen szoliznak, nyáron meg le sem barnulnak sokan...

Akkor is volt UV-sugárzás ugyanígy mondták, hogy veszélyes, de most már nem barnulnak az emberek nyáron sem.


Kezd kimenni a barnaság a divatból?


2011. dec. 31. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sokan vannak azok is akik nem birnak lebarnulni csak ,,leégni,,.kimennek a napra 5 percre és már le is égnek. és még ha nem is égnek le akkor se barnulnak.. én is ilyen vagyok sajnos. :/
2012. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Sok helyen a szolárium már egészségesebb mint a napsütés, persze csak mértékkel... Ha már régen volt az ember akkor is akkor kevesebbre kell befeküdni, mert bőrt megviseli, ha hirtelen sokáig sütteted magad a szoliba... Első alkalommal pl. 5percre, aztán kicsit többre...

Amúgy meg kezd divatba jönni (főleg nyáron) a vörös hajszín, ahhoz pedig a fehér bőr jobban áll mint a barna. Eddig a szőke meg a barna ment nagy divatba, ahoz ment jól a sötétebb bőr.:)

2012. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Inkább legyen valaki fehér,mint ilyen undorító szolis "kifőtt rák színű".
2012. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
48%
Leszarom, hogy divat e vagy sem, inkább vagyok szép barna, mint hullafehér. A barnaság amúgyis szépít, na nem az ilyen agyonszolizottakra gondolok, hanem akik mértékkel járnak, mint pl. én.
2012. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és valóban hulla fehér.Nyáron elég hamar leéget a nap , így strandon mindig nagyon erős napvédő krémeket használok de még ezek sem védenek meg teljesen.Ősszel , tavasszal , télen nincsen ilyen gond de a nyáron elég kellemetlen.Elég érdekesen nézek ki , ehhez a fehér bőrhöz kék szem és szőke haj is társul , édesanyám német édesapám pedig félig orosz félig magyar valószínű a származásomnak köszönhetem ezt a bőrt.
2012. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne bánd kedves utolsó, nekem az ilyen típusú férfiak az eseteim:)
2012. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!