Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerrel lehet ilyet csinálni?

Dauerrel lehet ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


A fejformám, és a bőrszínem majdnem egyezik, de sajnos nem örököltem ilyen göndör hajat, csak egyenest, de szerintem nekem ez a fajta haj sokkal jobban állna. Dauerrel lehetne ilyen hajam?



2011. dec. 31. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni, igen vékony csavaróval és megfelelő dauervízzel. Jó fodrász is kell hozzá, mert az ilyen erősen göndörített haj könnyen károsodik.


Azt nem tudom, hogy ha mindig ilyen hajat szeretnél, milyen gyakran kell újra daueroltatni, de mivel rövid, gondolom, nem lehet vele 3-4 hónapokat várni, pedig ennyi lenne az egészséges két dauer között.

2012. jan. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a választ, ha kész lesz priviben küldök képet :)
2012. jan. 7. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
OK, kíváncsi vagyok, milyen lesz. Nekem is dauerolt a hajam, bár jóval hosszabb, és nem is ennyire göndör. Meg lányból vagyok :)) Sok sikert!
2012. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!