Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanással nem lehet olyat...

Pattanással nem lehet olyat csinálni, hogy injekciós tűvel beleszúrsz és kiszívod a gennyet?

Figyelt kérdés
és gyulladt aknével?
2011. dec. 28. 16:47
 1/5 bbence36 válasza:
13%

Nem!A NASA kifejlesztett egy úgynevezett smu-3750 nevü szívó

eszközt mellyel megkönnyítik a helyzeted.Itt tudsz érdeklődni erről az eszközről:

www.totalhulyevagy.hu

örülök h segíthettem :)

2011. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudom hogy miért kell játszani az agyad.


egyszerű elgondolás. és nemértem hogy mi az oka hogy eddig nem találtak ki eféle megoldást a pattanások kezelésére, azért kérdeztem, de te még mindig nem válaszoltad meg a kérdésem ,csak játszod az észt

2011. dec. 28. 18:15
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nekem tesóm kozmetikus és ő azokat a fehéreket szokta tűvel kiszúrni nem a pattanást.. hanem amit nem lehet csak úgy kinyomni.. szerintem sima pattanással nem kéne azt csinálni max kicsit beleszúrod és kinyomod de ne szívd ki szerintem (L/17)
2011. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem lehet,mert eltalálhatsz egy kapilláris eret.Mellesleg ha gyulladt finom mozdulattal is kijön.Vigyázni kell a tűvel.
2011. dec. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, a genny nem menne át rajta, de egyszerűbb ha csak felszúrod, ahogy előttem is írták.
2012. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!