Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti vörös hajat milyen...

Eredeti vörös hajat milyen hajfestékkel lehet szép szőkére festeni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam hidrogéneztetni,de attól "csibe sárga" lett.A Palette ultra hamvas szőke az jó lenne,csak nagyon hamar kopik és 1-2 hét után már szőkés vörös a hajam!!
2009. máj. 21. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amit említettél,a barátnőmnek bevált.Én festettem a haját,havonta,és neki elég szép színe lett tőle,nem az első festésnél,hanem ahogy rendszeresen festettem neki.Talán 2-3festés telt el.Nagyon világos lett neki,olyasmi,mint a dobozon,és nem vörösödött a töve,csak amikor lenövése volt.Eredetileg olyan ticiánvörös haja volt.

Megemlíteném,hogy ez a festék az én középszőke hajamból nagyon világos sárgásszőkét csinált,egyáltalán nem adott szép színt az én hajamnak,tehát embere válogatja,.

2009. máj. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

sok hidrogén, aztán arra rá a festék. és igen, így is sárga lenne, ezt elkerülendő minden hajmosáskor (nem csak a festés utáni hajmosáskor) használj Kallos ezüst színezősampont. vagy esetleg hamvasító sampon néven is ismert ugyanez a termék. szóval a normális samponodhoz keversz a hamvasító samponból is, azt majd kitapasztalod hogy mennyit, hogy szép szőke legyen tőle de mégse legyen lila a hajad. mert egyébként ennek a samponnak lila színe van, de ha nem túl sokat használsz belőle akkor nem fogja lilára a hajad csak szép hamvas szőke szín ad neki.

u.i. fodrászboltban keresd.

2009. máj. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szép hajad lehet
2012. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!