Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Voltam fodrásznál és melíros...

Voltam fodrásznál és melíros szőke volt a hajam de volt egy kicsi lenövésem és gondoltam, h most teljesen szőke leszek. De a fodrász sima hajfestékkel kente be az egészet és a melíros rész szép szőke de a többi halvány vöröses beütésű:S?!

Figyelt kérdés
a fejem teteje ahol a lenövés volt meg ugye melítos volt és voltak benne barna tincsek is az igazi hajszínemből...vöröses lett és elég csúnyácska, volt valaki hasonló szituban? mit csináljak?
2009. szept. 1. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

elég hülye fodrászt találtál, én biztos leordítottam volna a fejét.

sztem keress megbízhatót, mert ha otthon kísérletezel, csak rosszabb lehet. kérdezz meg pár csajt, kit ajánlanak, szőke hajat festeni nem nehéz, de azért bízd szakemberre


jó szépülést!

2009. szept. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de most járkáljak minimum 1 hónapig ilyen fejjel
2009. szept. 2. 15:30
 3/5 A kérdező kommentje:
de most járkáljak minimum 1 hónapig ilyen fejjel?
2009. szept. 2. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

nekem sötét hajat szívatott le a fodrász, ami megviselte nagyon a hajam, és 2 hétig volt sárga színű (annyit lehetett 1szerre leszívatni) és utána visszamentem és tökéletes lett. szóval drasztikus beavatkozás volt, de csak 2 hetet kellett várni.

sztem te most is elmehetsz megcsináltatni, csak jó fodrászt válassz és mond el neki pontiosan, milyen színűt akarsz! ha tudsz, mutass képet is.mutána pedig tegyél fel párszor pakolást és semmi baj nem lesz!

2009. szept. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló a hajam.. mert elöször fodrász bemelirozta. utána elkezdett lenőni és be lett festve.. a töve szépszőke lett viszont az alsórésze picitvöröses-barnás beütésű..én megvárom amig lenő picit aztán egy megbizható fodrásszal ujrafestetem.. te is tedd ezt. várj picit majd festesd ujra.
2009. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!