Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mentetek már úgy kozmetikus...

Ti mentetek már úgy kozmetikushoz, hogy abszolút nem tudtatok a helyről semmit, csak az utcáról bementetek? Gyantáztatni akarok. Szerintetek merjem így csinálni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, de megértem amit érzel. Amikor bnőm mesélt az intim gyantázásról nagyon meglepődtem és napokig faggattam, hogy pontosan milyen. Ez nyáron történt, azóta rendszeresen eljárok a közös kozmetikusunkhoz.


Viszont volt egy fodrász, akit egy másik bnőm ajánlott. Felhívtam, mondtam neki, hogy az XY ismerőse vagyok. Fogalma nem volt, hogy kiről is beszélek. Elmentem hozzá és úgy látszik túl bonyolult nevem van (Fanni), mert végig Ivettezett. Arról nem is beszélve, hogy nem figyelt arra, hogy milyen hajat szeretnék. Külön hangsúlyoztam neki, hogy semmiképpen ne legyen egyenes, lelapuló hajam, hát csak azért is olyat csinált!

Tehát nekem vannak fenntartásaim az ismeretlenekkel kapcsolatban.

Én azt javaslom, hogy csak olyan helyre menjél be, ami jó környéken van és szép tiszta maga a helyiség is. Lehetőségekhez mérten előbb érdeklődj a kozmetikusnál, milyen, mennyibe kerül, kuncsaftok véleménye stb stb. Nyilván nem fog saját magáról rosszat mondani, de egy ilyen társalgásból már sok minden kiderülhet!

2012. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már mentem.Nem bántam meg!Bár én teljes arctisztításra mentem :D

50körüli nénike volt,akinek régimódi ruhája volt,az a tipikus fehér köpeny,amit az idősebb ápolók vkonyhásnénik hordanak:)

Nem voltak trendi cuccai mégis tök jól végezte a munkáját!!!



De aranyszabály, hogy fodrászhoz,kozmetikushoz,orvoshoz csak úgy érdemes menni,ha valamelyik ismerősödnek van róla tapasztalata!

2012. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, igaz csak szemöldök- szempilla festésre. Rövid ideig (nyáron) Siófokon dolgoztam, de nem volt helyismeretem. Végül még olcsóbban is csinálta meg a csaj, mint, amennyit itthon szoktam fizetni, és jól is dolgozott.
2012. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!