Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A klóros víz segíthet eltüntet...

A klóros víz segíthet eltüntetni a pattanásokat?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a klór kiszárítja a bőrt, akkor a pattanások egy része leszáradna, nem?

Szeretnék úszni, de nagyon zavarnak a pattanásaim.


2012. jan. 2. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy kiszárítja attól még rosszabb lesz a bőr.A pattanásoknál nem segít.A kénes dolgok inkább.
2012. jan. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy mész úszni, az egyáltalán nem segitene... van egy barátnőm aki 5 éves kora óta a hét kb minden napjában jár edzésre és nagyon ronda a bőre.... teljesen ki van száradva a haja olyan mint a seprü.. és az arca tele van pattanással, mert a vizben is több olyan személy úszik akiknek tele az arcuk ronda nagy pattanásokkal... szóval inkább ne tedd... senkinek nem ajánlom... :-/ inkább rendelj az avonból egy pár arctisztitót.. a zsiros bőrhöz a kis szemcsékkel teli termékeket ajánlom én is azt használom clear skin a neve és extra... minden este egyszer bekened egy ilyen termékkel és tökéletes lesz... a bőröd szerint válassz egy ilyet :) sok szerencsét
2012. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
45%
A clear skin-es termékeket én is tudom ajánlani:) próbáld ki nyugodtan..keress fel egy AVON tanácsadót és rajta keresztül hozzá tudsz jutni a termékekhez:)
2012. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Egy próbát megér.

2012. jan. 2. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze :) szerintem segiteni fog :D
2012. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet ! De ne túl królosat !
2018. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!