Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jól állna nekem a vörös haj? :D

Jól állna nekem a vörös haj? :D

Figyelt kérdés
kerek az arcom, színe nem oylan világos. A hajam most barna,kék szemüvegem van(szerintem ezis fontos hozzá), a szemem is barna és a szemöldököm is ... Jol állna?????

2012. jan. 2. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz eldönteni. Ha nem olyan világos a bőrszíned, akkor nem ajánlom(már ha a természetes vörös hajról beszélünk). Az igazán világos arcbőrrel, szeplős arccal, kék-zöld esetleg világos barna szemszínnel állna jól, és az én külön kedvencem a göndör haj hozzá. :) de lehet, hogy mindezek ellenére nagyon jól állna, ezek nem kőbe vésett szabályok.
2012. jan. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi az arcbőröm :DDD És amugy göndör a hajam:$
2012. jan. 2. 16:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy olyan vörös hajat akarsz e, mint amilyen az eredeti vörösöknek van, vagy olyan, mint a Rihannának. Az eredeti vörös csak világos bőrűeknek áll jól szerintem, de az intenzívebb vörös nem rossz. Nekem is volt vörös hajam, nekem is barna szemem van és nem túl világos bőröm. Nem voltam csúnyább tőle, mint barna hajammal.
2012. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok: de hát ez eléggé világos szín :D nekem is festett természetes vörös színű hajam van, plusz természetes csigás göndör hajam és hasonló színű arcbőröm. Mondjuk én imádom az élénk vörös rúzsokat is, és a stílusomhoz is passzol a hajam, legalábbis azt mondják. Én nem bántam meg, ha el tudod képzelni magad ilyen színű hajjal, akkor próbáld ki :)
2012. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!