Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett vörös hajat hogy...

Festett vörös hajat hogy lehet szépen lenöveszteni?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta Garnier 660-as vörös színű a hajam. Szeretném újra a természetes hajszínemet látni.

Hogyan tudnám szépen lenöveszteni, mert valljuk be félig vörös félig világosbarna haj azért elég gáz lenne..

Azon is gondolkodtam, h befestem barnára..és utána, de a vörösre is csak sötétbarnát lehet festeni, ami meg szintén nagyon bénán mutat lenőve.


2012. jan. 3. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A DM-ben lehet kapni egy hajfesték eltávolítót, valami 3000 körül van egy dobozzal. Colour B4.

Ezzel elvileg visszakaphatod az eredeti hajszínedet.


A másik lehetőség, hogy leszívatod, és erre festesz a hajadhoz hasonló (inkább világosabb, mint sötétebb) színnel.

Ezt már lehet úgy lenöveszteni, hogy ha 2-3 centis a hajtőnél, akkor melíroztatod. Pár ilyen után már észre se venni az átmenetet, és nem kell többé festegetni.


Meg ott van ugye az a lehetőség, hogy kicsit lenöveszted, és levágatod rövidre. Ha nem fested be, akkor már "csak" megint meg kell növeszteni hosszúra.

2012. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. És a DM-nek ez a terméke megbízható? Nem fog eltöredezni a hajam?
2012. jan. 4. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vörös vagyok és éppen növesztem lefele, de szerencsére nekem nem tűnik el, az eredeti hajszinemtől. Nekem a fodrászom ajánlotta azt, hogyha mégis már nem lenne olyan szép szine, akkor menjek el hozzá és ő tesz rá szinezőbalzsamot, amivel segíthetünk a lenövésben, ugyanis állítólag ez, természetes színt ad a hajnak.
2012. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!