Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szolárium -hetente 3-4...

A szolárium -hetente 3-4 perc- mennyire lenne káros? L/15

Figyelt kérdés
vitamin hiányom van, és nagyon hiányzik már a nyár is, elég sápadt is vagyok mostanában, ezért arra gondoltam, hogy elmennék szoliba hetente max.4 percre. Ez egészséges étrend mellett mennyire egészségtelen? És anyát hogyan győzhetném meg, hogy elengedjen? és ezt csak most télen lenne!
2012. jan. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
ha így csinálod nem lesz belőle gond. 3-4 perc olyan 500 ft körül lehet, annyit össze tudsz spórolni, ha anya nagyon nem engedné.
2012. jan. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vitaminhiányodon nem segít a szolárium. Viszont könnyen kaphatsz tőle bőrrákot. Ha rendszeresen jársz,akkor 30-40 éves korokra olyan ráncos lesz a bőröd,mint egy 70 évesnek.

Nem kell a divatot követni. Egyél sok gyümölcsöt,zöldségfélét,akkor nem lesz vitaminhiányod. A nyár pedig néhány hónap múlva eljön.

2012. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem rendszeresen szeretném, csak április-májusig. Nem a pénzzel van a baj, hanem hogy anyát kéne meggyőznöm, hogy engedje.
2012. jan. 3. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:

jobb is hogy nem engedi :D

a szolizás nem segít a vitaminhiányodon, inkább szedj pezsgőtablettákat és egyél gyümölcsöt. ne akarj magadnál 20 évvel idősebbnek kinézni...

2012. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem a fenét nem segít.D vitamint mindenképp juttat a szervezetedbe,és ha keveset szolizol,de sokat iszol pl,semmi bajod nem lesz.Vehetsz rá krémeket is,attól még ápoltabb lesz a bőröd.De szerintem hetente 4 perc nem fog meglátszani,főleg,ha még sose csináltad.Nem mondom,hogy kezdj 9-12 percekkel,de 6-tal mindenképp.Ja,és keress mélybarnító,vagy csokicsöves szolit.Figyelheted a kupon akciókat is,ott is sokszor lehet venni,50-100 perces bérleteket,néhány ezer forintért.Igy is csak néhány hónap alatt érsz el eredményt,de nem kell persze nagyon barnának lenni.Egy kis egészséges barnaság pont elég.És a nagyon sápadt,fehér bőr se túl szép,nem is túl egészséges!Nekem is olyan van eredetileg,én is járok szolizni,és egész jó lett néhány hónap után :)
2012. jan. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!