Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A baba kremet hasznalhatom...

A baba kremet hasznalhatom irritacio ellen?

Figyelt kérdés
Vagyis vannak ezek a kremek a babaknak,hogy ne pattogjon ki a boruk a fenekukon mint pl a Bepanthen meg a hasonlo keremek,na ezeket hasznalhatom magamra borotvalas utani irritacio ellen?Ajanlanatok valami markat,hogy megis milyen kremet hasznaljak intim teruleti irritacio ellen?
2012. jan. 4. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod. Akár a Bepanthent, akár a Neogranormont. A legrosszabb, ami történhet, hogy nem használ :-)
2012. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a neogranormont használtam, valahogy az nem jött be, ha már nem kifejezetten erre a célra készült krémet akarsz, ugyanis megannyi van, akkor csakis sudocream... szerintem
2012. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat,es mast mit tudtok ajanlani???
2012. jan. 5. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!