Első szolizásom?

Figyelt kérdés

Kreol bőrőm van. Olyan világosbarna. Télen mindig kifehéredek és úgymond eltünik a szinem. Gondolhatam ha 1-2 hetente eljárnék szolizni olyan 6 percre (csak kb. februárig) akkor nagyon szép színem lenne. Mindig is odavoltam a barna bőrszínért. Sokat ártanék magamnak? Amúgy még sose égtem le, nemtudom mennyit számít ez, és még sose szoliztam. Esetleg majd mire figyeljek? Állni vagy feküdni jobb? köszi előre is

15/L


2012. jan. 5. 02:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Az iskolára figyelj. A 18 éven aluliakat nem kitiltották a szolikból? KÁR!!
2012. jan. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Nézd meg a Végső állomás 3. idevágó jelenetét. Elrettentő példa...
2012. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
És még valami: szerintem a barnaság hajszolása helyett jobban tennéd, ha olyan párt keresnél, aki pont a fehér bőrű csajokat szereti. Ennyi.
2012. jan. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én semmi pénzért nem válnék meg a fehér bőrömtől..na de a te dolgod...
2012. jan. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jó de neki nem fehér a bőre-.-

elsőnek nem fog látsódni 3.ra látszódik..de sose vidd ulzásba ! fekvő hamarb lebarnusz álloba meg egyenletesebben,

ha vannak anyajegyeid amik nagyok akkor kent be védőkrámmel ,de ha sok anyajegyed van akkor ne jrjj

2012. jan. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt írta kreol bőre van az mióta fehér?:OO Na de mindegy sok nagy tudású irkálja a baromságát...Tapasztalatból én is az állót ajánlanám mert szerintem is egyenletesebb, a fekvőt majd inkább később használd, miután már rendszeresen szolizol.
2012. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De télen meg kifehéredik, tanulj meg olvasni...
2012. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!