Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra valami házi...

Pattanásokra valami házi praktika?

Figyelt kérdés
A homlokomon vannak most pattanások (sajnos) és a fogkrémes sztorit már próbáltam...hát néhány pattanásomat eltüntette. Még milyen házi praktikát tudtok mondani? Vagy inkább boltokban kapható termékeknél maradjak?
2012. jan. 6. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Keverj össze cukrot vízzel úgy, hogy elég sűrű legyen, ezzel radírozd le finoman az arcodat! Ezt hetente egyszer! Napi alkalmazásra pedig ajánlom, hogy kamillát jól áztass ki(legalább 10 percig) majd márts bele vattakorongot, és azzal töröld át az arcod! Ezt akár naponta is lehet!
2012. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet.!:)
2012. jan. 6. 18:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy másik jó megoldás ha egy pohár vizbe 2-3 kiskanál almaecetet teszel és ezzel dörzsölöd be a problémás helyeket.
2012. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én házi praktikát nem tudok ,de a DM-be lehet kapni 1500Ft-ért egy terméket ami nekem bevállt a neve Vermix :)
2012. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1.-> Oké,köszi.Kipróbálom:)

2.-> És ez pontosabban mire jó?(lehet hülye kérdés,bocsi)

2012. jan. 6. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
szárító,gyulladás elleni készítmény.kiváló ellenszere a zsíros pattanásos arcbőrnek
2012. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. voltam
2012. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké.! :)) Köszi
2012. jan. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!