Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek tetoválás...

Mi a véleményetek tetoválás lézeres eltávolításáról? Eredményes? Mert állítólag van vmi olyan gép ami ténylegesen eltünteti, kép is volt róla!

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,vannak olyan lézeres eltávolitások ami 100% os is lehet. Én nekem volt 1 elrontott szemöldök tetoválásom,és ki lézereztettem,és 100% osan eltünt!!!

Nézd meg a honlapjukat!

www.epilaser.hu

2009. máj. 24. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!Megnéztem az oldalt!Még nem tudom,hogy mit csináljak egyenlőre csak gondolkozok hogy mi lenne a jó!A hasamon van egy elég nagy minta ami két részből áll,de nem bonyolult!Csak félek,hogy idővel mikor majd egyszer terhes leszek már nem lesz szép!Pedig szeretem nagyon!

Fájdalmas egyébként a beavatkozás?

2009. máj. 25. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsö válaszolo vagyok!

Én a szemöldökömet szedettem ki,hát nem kellemes,hasonlit a tetoválás fájdalmára,de talán annyira nem kellemetlen,én ajánlom,nagyon modern gépek,orvosok csinálják,picit drága de spéci az tuti!:)

2009. máj. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!