Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetek el olyan élénk...

Hogyan érhetek el olyan élénk vörös hajszínt, mint Détár Enikőé?

Figyelt kérdés
Ki szoktam akadni, mikor hajfestés után szinte sötétlila lesz a hajam, pedig fodrász által tanácsolt festéket használok. Valaki tud segíteni, aki tényleg ért hozzá? Milyen festékkel, és hogyan lehetne olyan? Fodrászhoz nem nagyon van időm elmenni, házi hajfestő módszerek érdekelnének! Előre is köszönöm!
2012. jan. 6. 20:41
 1/4 cze ***** válasza:
rubinvörös festékkel
2012. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már szinte minden színnel próbálkoztam, nem jött be. Legutóbb fodrászkellékes boltban vettem festéket+oxi-t, de az sem vált be. Pedig jó sokat kihagytam két festés között, hogy minél jobban kopjon ki belőle az előző festék, de így is sötét lett! :(
2012. jan. 6. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a eredeti hajad. Ha sötétebb barna, akkor valami élénk vöröshöz kellene 9%-os hidrogén-peroxidot venni, hogy egyszerre színezzen s egyszerre világosítson. Így szoktad?
2012. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Középbarna az eredeti színem. 9-es oxi-t vettem a festékhez, még úgy is sötét lett. Pár mosás után azért alakult, de még mindig nem olyan, amilyet szerettem volna. Drogériákban kapható szinte összes fajta festékkel próbálkoztam már. Legutóbb lett fodrászossal+9-es oxival festve!
2012. jan. 6. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!