Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frissen dauerolt haj nagyon...

Frissen dauerolt haj nagyon szöszös lett! Mit ajánlotok rá, hogyan ápoljam, mivel ápoljam hogy minél hamarabb rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
Kimostam, nem dörzsöltem törölközővel, csak megnyomkodtam, tettem rá hajhabot, és magától hagytam száradni. Vállig érő hajam van. A vége még szép is, beállt tincsekbe, de a többi része, felette, úgy egybe van. Mit kezdhetnék vele?
2012. jan. 7. 12:05
 1/3 anonim válasza:
A fodrászod egy kicsit el égette. Olló. Vagy próbáld a Gliss Kur pumpás balzsam tört hajra.
2012. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bánj a hajddal óvatosan! mindenképp használj minden hajmosásnál balzsamot és pakolást, én a garnier naturals avokádós sampon & balzsamot ajánlóm pakolást olyan igazit még nem találtam, de hallásból mondom, a ricinus olaj segíthet.
2012. jan. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs az elégetve.....hajfüggő a dolog...pakolás-pakolás-pakolás!!!!+olajok...nem ártana a pakolást naponta használni...
2012. febr. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!