Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerolt haj. Segítség? Mit...

Dauerolt haj. Segítség? Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés
Dauerolva van a hajam már 3hete. És kisebb-nagyobb hullámok vannak benne. De annyira száraz és sprőd a hajam, szerintem csúnya, olyan a fejem mint egy szénakazal. Mit csináljak vele hogy lágyabb és fényesebb legyen, ne szálldosson de ilyen hullámos maradjon?
2010. jún. 19. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ápold hajpakolásokkal és olyan balzsamokkal amit nem kell kimosni.Fújj a hajadra folyékony balzsamot is(az Avonnak vannak nagyon jók,én a száraz hajra való spray-t használom).Nyáron próbáld meg,hogy magától diffúzióros hajszárítóval.Nekem természetes göndör és csak így szép.Ha nem ápolnám száraz szénaboglya lenne.
2010. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor gondolom olyat vegyek, ami kifejezetten göndör hajra való?
2010. jún. 19. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen,göndör hajra való balzsam az jó például(Niveának van ilyen).

Előző voltam

2010. jún. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszi:)
2010. jún. 19. 18:06
 5/5 anonim válasza:
Bocsi, de ez így hülyeség! Hogy ne legyen sprőd, ecetes vízzel vizezd be, utána mosd meg, és ha nem fésülód, csak az ujjaddal hogy ne legyen annyira gubancos, akkor nem lesz bozontos,,,, tapasztalat
2010. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!