Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok jól bevált tippet...

Tudtok jól bevált tippet pattanások és gyors hajzsírosodás ellen? Volt ilyen problémátok a kamaszkorban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

én bekentem este fogkrémmel az egész arcom (nagyon sok kicsi pattanásim voltAK) és reggel lemostam (azon a napon piros lesz a pattanásaid helye!)

meg hallottam, hogy az élesztő is használ

2012. jan. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Kamaszkoromban volt ilyen problémám (nagyon nem ma volt), de lövésem nem volt, mit kezdjek vele. Használtam egy rossz minőségű arctonikot, de nem sokat segített.


Tipp?

A kamaszkori pattanások a hormonális változások egyfajta tünetei. Egyes embereknél ezekre a szervezet pattanásokkal reagál, másoknál nem. Pár éven belül elmúlnak, és nem praktikus megszüntetni azt, ami okozza :)

Amit tudsz tenni, az a rendszeres arcápolás. Hideg vízzel moss arcot sokszor, és zsíros bőrre való bőrápolószettet használj (arctisztító, tonik, arctej), lehetőleg jó minőségűt. Konkrét márkát legfeljebb privátban ajánlok, mert nem akarom megsérteni a szabályzatot. A pattanások attól még elő fognak jönni, de nem fertőződnek el.

Zsíros hajra sok esetben egy jó minőségű normál sampon is remek megoldás, máskor kifejezetten zsíros bőrre valót érdemes venni. Itt is privátban tudok márkát javasolni.

2012. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!