Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el? (többi lent)

Hogyan tüntessem el? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pattanások utáni kicsi piros pöttyök,foltok vannak az arcomon de csak 4-5 ezért nem olyan vészes csak nem tudom őket sehogyan eltüntetni már próbáltam többféle krémet es kozmetikai cuccot de nem segitett. Ha esetelg tudotok valamilyen krémet vagy bevált módszert legyszi irjatok .... elöre is koszi minden valaszt. :D
2012. jan. 7. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a DM-ben "Szárítókeverék forté"-t. Rázd fel és kend be vele este a pöttyeidet. Garantáltan elmúlnak 3-4 nap alatt. v...x
2012. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt... remelem hogy talalok a DM-ben
2012. jan. 7. 18:35
 3/13 anonim ***** válasza:

hát nekem is vannak:/ van ezer krémem a nemtudom milyen tengeri szaroktól kezdve a maszkokig, de nem segít.

ezért maradok az alapozónál. az eltakarja, de sajnos el nem tünteti:/

2012. jan. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
M
2012. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mIUTÁN EZ MAGYAR TERMÉK ÉS NEM DRÁGA EZÉRT NEM REKLÁMOZZÁK, DE a DM-ben valakinek mindig tudni kell róla, hogy melyik polcon van a VERMIX SZÁRÍTÓKEVERÉK forte.

Meglátjátok haláli jó.

Az Árkád bioboltban a földszinten is kapható. Ott még a tonik is. Szia Kati

2012. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én láttam egy videóban hogy egyszerű gyógyszertári szemcseppet tettek rá mert ahogy a szemből eltünteti a pirosságot ugyanúgy az arcbőrről is :)
2012. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Először is: a szemcsepp az szemcsepp. Lehet, hogy egyetlen piros pöttyöt elmulaszt, de az is csak a véletlen műve volt. A szem nyálkahártyája érzékeny , vékony és nedvdús, össze sem hasonlítható a bőrrel. Ami a szemnek elégséges az a problémás bőrnek egy nagy nulla. Másodszor egy kis flakkon szemcsepp kb. ugyanannyiba kerül mint a Vermix Szárítókeverék, ami 120ml., és direkt a pattanásokra szabadalmazott. Próbáljátok ki és szerencsétlenségükre rossz bőrűeknek ne ajánlgassatok össze-vissza mindenfélét.ÜDV .Kozmetikus Kati
2012. febr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kati itt mindenki segíteni akar a másiknak. Nem rossz szándékból irják a válaszokat szóval egy kicsit visszább kéne venni
2012. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy igazad van, remélem, de 40 éve kozmetikus mester vagyok, akinek sok tanítvány (külföldi is)nőtt fel a keze alatt.Valószínű ezért sértő számodra a kissé magabiztos hangom. Elnézést.
2012. febr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kozmetikus Kati
2012. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!