Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez így rendben van? (arctisztí...

Ez így rendben van? (arctisztítás, pattanások)

Figyelt kérdés

Tehát arról van szó, hogy vettem most egy ilyen Garnier Pure arclemosót (egy ilyes félét: [link] és az lenne a kérdésem, hogy ennyi elég az arcom tisztítására? Ennyi elég, hogy megelőzzem a pattanások kialakulását? Ugyanis eléggé hajlamos az arcom a pattanásokra, ha lehet ezt így mondani.


Ezt különben reggel és este használom. Eléggé szárít, így még egy Lidl-ös hidratáló arckrémet is használok kompenzáció képpen.


18/F


2012. jan. 8. 12:36
 1/6 cze ***** válasza:

igen tisztítás után krémezd be,igyál sok folyadékot,például

zöld teat .csalán teát

2012. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen a bőröd? Száraz? Zsírosodik? Pattanások, mitesszerek vannak?
2012. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

momentán száraz a bőröm... egyébként igen, mondom, hajlamos bepattanásosodni.


Egyébként, ami miatt fel merült bennem ez a kérdés az, hogy eddig reggel-este arctejet, utána pedig tonikot használtam. Aztán most gondoltam, talán elég lesz ez az arclemosó is. A tonik igazából, amin még úgy filózom... Mit gondoltok?

2012. jan. 8. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Az arctej és tonik nagyon jó, reggel este használd, nem fogja annyira szárítani a bőröd, mint az, amit belinkeltél. Hetente egyszer lehet radírozni is. Fontos, hogy használj megfelelő arckrémet, aminél nem biztos, hogy a lidl-ös a legjobb választás...

Kozmetikushoz szoktál járni?

2012. jan. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem nagyon... már ami a kozmetikust illeti. Volt ott már egy kalandom, aztán azután többet nem volt kedvem menni.


Egyébként a Lidl-ös krémmel kapcs., én is gondoltam már, hogy nem túl jó. Most is nagyon ki van száradva az arcom, aztán estére bekentem, de nem sokat segített.


Szóval akkor mit csináljak ezzel az arclemosóval, el kell használnom. Használjam este? Reggel arctej, tonik, este pedig ez?

2012. jan. 10. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a kozmetikus is olyan, mint a fodrász. Meg kell találni a megfelelőt. Egy alkalom után ne add fel. Ha gondolod, priviben megírhatod, hogy mi volt a baj.

Nem ismerem ezt az arclemosót, nem tudod odaadni/eladni valakinek? Hogy néz ki? Szemcsék is vannak benne, vagy csak krém-szerű?

2012. jan. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!