Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások, miteszerek ellen?...

Pattanások, miteszerek ellen? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre több miteszerem gyullad be és lesz belőle pattanásom. Mit javasoltok arcradírt, vagy mélytisztítót vagy mit vegyek? Régebben használtam ezt a Nívea miteszer tapaszt, most újra kezdtem de ugye ez csak bizonyos részeken hatásos. Egyébként az arcbőröm ilyen "kevert" tipusú, szóval zsírosnak érzem tapintásra és fénylik is és emellé pedig hámlik. Ha valaki tudna segíteni megköszönném:)
2012. jan. 8. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el kozmetikushoz, ő szépen kitisztítja a bőrödet, és ellát tanácsokkal.
2012. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ez engem is érdekel!!én most úgy döntöttem elmegyek a kozmetikushoz!!mert nagyon csúnya a bőröm!!de nekem most ebbe a hónapba lett ilyen csúnya!!több hónapig nem volt ennyire ilyen!!
2012. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezzel én is így vagyok, eddig alig ha akadt egy-két pattanás 2-3 havonta. Most meg...:s
2012. jan. 8. 18:11
 4/7 anonim válasza:
lehet változik a szervezeted!!
2012. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

B vitamint!!!

Viccet félre téve B vitamin...:)

2012. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Normaderm mattító hidratálókrém, nekem bevált. Már pár használat után :-) gyógyszertárban vettem, 3500 Ft körül. Viszont a Vichy Normaderm-et nem ajánlom, nálam semmit sem ért...
2012. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy kozmetikushoz.Ha annyira rossz a helyzet akkor utána menj el bőrgyógyászhoz.
2012. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!