Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen volt a legradikálisabb...

Milyen volt a legradikálisabb hajvágásod? Milyen hosszú volt, és milyen lett?

Figyelt kérdés
Kort és nemet kérnék szépen.
2012. jan. 8. 20:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is radikális hajvágásaim voltak. Már 5 éves koromban a fenekemet csapkodta a hajam. Az volt a legdurvább, amikor olyan 13 évesen levágattam állig érőre a hajam.

Tavaly már több, mint egy méter volt (fenék alá ért) és levágattam hátközépig. Gyorsan megnő.


24/n

2012. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kb.ilyen hosszú hajamat:


[link]


ilyenre:


[link]


Kicsit megbántam,de örülök,hogy kipróbáltam,és ezáltal rájöttem,hogy a hosszú haj sokkal jobban áll.Szerencsére gyorsan nő a hajam,így most ilyen hosszú:


[link]


Maradok is ennél a hossznál,csak a végeit járok vágatni 2-3havonta.

16/L

2012. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hátközépig érőt meguntam és 2 centis lett belőle.

37/F

2012. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem a fenekem alá ért valamivel és nemrég vágattam le ilyenre [link] (bocsi a hosszú linkért:D )
2012. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Mellig érő hajamat vágták le fül alá érőig.. Heteken át sírtam úgy megbántam.
2012. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem is radikálisak voltak:) Hosszú göndör hajam volt, amikor leültem, leért a székig. Abból lett olyan rövid hajam, mint a Beatles zenekar tagjainak (ovis voltam akkor ). Utána egy ideig rövid volt, majd ált. suliban megnövesztettem hátközépig érőre, abból lett Audrey Hapbern-rövidségű. Ezt tartja magát már 10 éve. Sokszor gondolok arra, hogy megnövesztem, de ahogy egyre hosszabb, úgy utálom meg, így kb. 2 havonta irány a fodrász. Nem akarom, hogy megint annyi nyűg legyen vele.
2012. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokáig, mikor még nagyon kislány voltam hosszú, derékig érő hajam volt, aztán mikor iskolába mentem utána nem sokkal levágattuk teljesen rövidre. Aztán amikor már hátközépig ért, elértem egy olyan időszakba, hogy nekem rövid haj kell és megint teljesen rövidre vágattam. Legutoljára is elég rövidre vágták, előtte hátközépig ért a hajam, akkor levágták kb. a nyakam közepéig, nagyon megbántam. Azóta növesztem a hajam, hogy végre megint szép hosszú legyen. Alapból göndör hajam van, de vasalom, így hosszabbnak tűnik, most kb. vasalva a hátam közepéig ér, de szeretném még hosszabbra.


15/L

2012. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

durva volt, kicsi voltam még olyan 6-8 éves. majdnem derékig érő, és iszonyú dús hajam volt, valamilyen barnás az eredeti színe :D és az volt a hobbim, hogy ettem a hajamat :D mellesleg amikor összefogtuk, akkor a gumi belegubózódott, és mindig ki kellett vágni :D anyu elcipelt fodrászhoz, és gombafrizurát vágatott nekem -.- 3 napig sírtam :D

borzasztó volt. amúgy nem járok fodrászhoz, mert mindig elcseszik a hajamat :D mindent én csinálok otthon magamnak :D

18L

2012. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de jöhetnek még. :)
2012. jan. 9. 08:42
 10/17 anonim ***** válasza:
59%

Kb. 7-8 évesen vállig érő hajam volt, nagymamám elvitt a fodrászhoz és sassoon frizurát kért, aminek bob-frizura-szerűségnek kellett volna lennie, de a fodrász letúrta a hajam 3 centisre.

Utána sírtam is.


16 évesen szintén vállig érő hajból vágattam 4-5 centiset, amit magamnak néztem ki egy újságból és elvittem a fodrásznak, hogy ilyet kérek, az jó lett.


19 évesen asszimmetrikus frizurám volt, magamnak vágtam le. Olyasmi, mint Victoria Beckham-nek valamikor, csak kicsit hosszabb, az nézett ki a legradikálisabban.


16 éves korom óta nem is voltam fodrásznál, anyum hosszú hajat tud vágni, meg mostanában megcsinálom magamnak, mert ő szeret a töredezett végekre hivatkozva sokat vágni.


26L

2012. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!