Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen volt a legradikálisabb...

Milyen volt a legradikálisabb hajvágásod? Milyen hosszú volt, és milyen lett?

Figyelt kérdés
Kort és nemet kérnék szépen.
2012. jan. 8. 20:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem az volt, mikor 8 éves koromban az eddig érő hajamat: [link]

Levágattunk ilyenre :S :


[link]


Szépen néztem ki...


19/L

2012. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Én ballagás előtt vágattam le a hátam közepéig érő hajamat váll fölé érőre már nagyon megbántam :(

14\L

2012. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

hiyarant 18/L


Mintha az én sztorimat olvastam volna :D

Amikor kicsi voltam(kb.4-5 éves) hátközépig érő hajam volt, és nekem is az volt a szokásom hogy "rágcsáltam" XD ezért szüleim levágatták ilyen béna gomba frizurára. Nem emlékszem hogy hogy reagáltam le... nagyon rég volt már.

Most vállam alá ér, még egy 15 cm és elégedett leszek :D

És még hogy a vágás előtt szőkésbarna voltam, most meg full sötétbarna :D


16/L

2012. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Derékig érő hajat 4. általánosban kb. állig érőig, a tarkómon felnyírva pár centi volt kb. mint vmi régebbi pixie...


Az úton hazafelé majdnem elbőgtem magam.

Azért vágtuk le mert reggelente hisztiztem amikor anyu fésülte, vékony szálú gubancolódós hajam van...

2012. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Combközépig érőből párcentis. Volt olyan is, hogy alul fel lett nyírva, és olyan is hogy mindenhol rövid lett, kivéve elől egy tincset. Tehát ilyen devilock szerűség. :D

Egyiket sem bántam meg. :D

Nagyon gyorsan nő a hajam (Évente legalább 20 centi vágással együtt), de idegesít, hiába szép, dús. De most megígértem valakinek, hogy megnövesztem. Most tarkótól mérve 22 centi. :D

/Lány

2012. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A vállam alá ért a hajam, és már nagyon untam, 16 éves voltam. A barátommal nézegettünk frizurákat, milyen legyen. Az egyik mindkettőnknek megtetszett. [link]

(csak az én hajam barna)

Levágattam ilyenre, és hirtelen nem tudtam hova tenni. A fodrászomnak persze mosolyogtam, nem volt szivem azt mondani neki, hogy nem az igazi. 2 napig takargattam, valamit raktam a fejemre, a barátomnak sem mutattam meg, úgy utáltam. Aztán mikor megmutattam, nagyon tetszett neki, de annyira bénán néztem ki szerintem. Ráadásul neki ilyen mikrofonhaja volt (nagyon imádtam), így hosszabb is volt az enyémnél. Olyan fiúsnak éreztem magam, véletlenül sem dögösnek...

Ismét növesztem a hajam, de nagyon fárasztó, pont abban a szakaszban van, hogy sehogy sem néz ki. Lényeg, hogy a barátommal megegyeztünk, soha többé nem lesz rövid hajam, azóta is jót röhögünk rajta, hogy néztem ki.

Bocs, ha hosszú lett.

L.18

2012. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly volt.

Ilyen volt [link]


Ilyen lett [link]


Megfogadtam hogy soha többet fodrász!Én nem ezt kértem!Itthon festem vágom magamnak.

2012. jún. 1. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!