Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor nőttétek ki a pattanásokat?

Mikor nőttétek ki a pattanásokat?

Figyelt kérdés

én már 20 vagyok, de még mindig olyan a bőröm mint 15-16 éves koromban

nagyon utálom

mikor szedtem kb 1 évig fogamzásgátlót (18 voltam) akkor nem voltak, de mikor szakítottam a barátommal abbahagytam és újra zsíros-pattanásos az arcom :(

ti mikor nőttétek ezt ki?

és ti mit tennétek a helyemben?


2012. jan. 10. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
kénsavat neki!
2012. jan. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

27 vagyok, nem nőttem ki, pattanásos vagyok 9 éves korom óta. Viszont tudom az okát, a helytelen táplálkozás és szénsavas cukros üdítők. Én nem tudok erről leszokni szóval ez marad.

Ha fogamzásgátló segített neked akkor szedd továbbra is. Persze elmehetsz bőrgyógyászhoz is, ír fel mindenféle drága kencét, van akinek az is segít. Van akinek nem.

2012. jan. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves voltam.A stressz is oka lehet.
2012. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak lóf*sz a s*ggébe! ;)
2012. jan. 10. 22:44
 5/9 anonim válasza:
Én már születésemkor nagyobb voltam náluk.
2012. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a fog.gátló mellett is olyan volt az arcom. Bár tudom, nekem az is volt a baj,hogy egyből nekikestem :/

Most 22 vagyok, itt-ott van még, de inkább csak mitteszerek és menzi előtt 1-2 jön, ami utána el is múlik. Tisztítom az arcom, és látom a javulást (néha)

2012. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

még nem múlt el, 32/N.

Fogamzásgátlótól sem, kencéktől sem. Igaz, nem rémes, inkább a mitesszerek meg a zsírosodás a probléma.

Nálam egyértelműen a stressz miatt van, sokat idegeskedem.

2012. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is sokat idegeskedem és még csak 16 vagyok, de nekem nagyon ritkán van csak pattanásom! Talán ha havonta van egy-egy, de azok másnapra mindig elmúlnak. Talán azért van, mert egészségesen táplálkozom. Amióta vegetáriánus vagyok ilyen jó a bőröm, bár előtte sem voltam nagyon pattanásos, talán a genetika, de minden esetre érezhetően tisztább és szebb a bőröm mióta nem eszem húst és tejtermékeket.
2012. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Talán ez segíthet: [link]
2012. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!