Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajasok! Milyen módszerrel,...

Póthajasok! Milyen módszerrel, milyen hajat a legjobb felrakatni? Nem szeretném ha természetellenes lenne az összhatás, és azt se, ha nagyon kihullana a hajam.

Figyelt kérdés

Iszonyatosan vékonyszálú a hajam, és lassan nő, ezért gondoltam rá hogy felrakatok póthajat. A negatív megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi!


20/L


2012. jan. 10. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az iszonyatosan vékonyszálú hajhoz nem jó toldani. Egyrészt azért mert ilyen hajból nem készítenek póthajat ezért nagy lesz a textúrabeli eltérés, másrészt a gyenge, vékony haj nem bírja sem a tincses, sem a varrott hajat túl jól.
2012. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azt akarod h még az a pár szál hajad is tönkre menjen???

mert akkor utána jöhet a paróka:D

2012. jan. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én látom nagyon kevésnek, amúgy mások szerint van hajam, csak olyan mint a "babahaj" nagyon puha és vékonyszálú, nagyon lassan is nő..:D Annyira azért nem gáz a helyzet én túloztam, a lényeg hogy inkább az a gond hogy vékony szálú, nem akarok h nagyon hulljon!


20/L

2012. jan. 12. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem vékonyszálú és kevés hajam van. Keratinos hőillesztéssel lett feltéve a póthaj (fodrász tanácsára). A tincsek tövénél van az a bizonyos keratin, ami átlátszó, tehát nem feltűnő az illesztés. Ez az eljárás roncsolja legkevésbé a hajat, hisz maga a keratin, amivel rögzítik a tincseket, megtalálható az ember saját hajában is.


Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!