Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik tonik a legjobb pattaná...

Melyik tonik a legjobb pattanás/mitesszer eltüntetéseben?

Figyelt kérdés

Nincs olyan sok pattanásom,csak most elfogyott a tonikom és szeretnék egy újat,csak nem tom h melyiket válasszam...

Ja és DM-ben láttam Clean&Clear-től egy mitesszer eltávolító tonikot,az használ?Valaki már próbálta?


2009. máj. 24. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van CC tonikom olyan, amilyet írsz.

Hát nem tudom... nem igazán használ, sőt kissé ragadós is és nem kellemes az illata.

Én mégegyszer nem választanám ezt a lila, mitesszereltávolítósat.

Vegyél inkább egy jó garnier tonikot azt a zöldet, azt hiszem az vegyes, zsíros pattanásos bőrre van.

De a bőrtípusodnak megfelelő tonikot válassz.

2009. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Vichy a legjobb. Azt gyógyszertárban meg tudod venni. Abból van pattanásos bőrre pórusösszehúzós tonik. És a legfontosabb, hogy a pattanásokat este kend be egy kis teafaolajjal!! Azt is gyógyszertárban tudod megvenni. Gyulladásgátló, baktériumölő, még a herpesz vírusra is jó. És olajos állaga ellenére leszárítja a pattanásokat egy nap alatt.
2009. máj. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Asszem utánanézek a garniernek és a vichy-nek is :).Ja és köszi h megmondtad h a CC,amit akartam az nem használ.
2009. máj. 25. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok újra

Én már 3 flakonnal elhasználtam belőle, az utolsóból még most is van. Pattanásokra szoktam tenni, ha esetleg kinyomom és utána, hogy lefertőtlenítse... egyébként nem használom már, mert ragadósnak találom.

Olyan, mint a többi tonik a mitesszerek nem tűntek el tőle, szóval szerintem nem éri meg.

A C&C bőrradír az jó, valóban az első használat után látni, hogy jó, de a tonik nagyon gyenge. Nekem is azért van ennyi belőle, mert amikor akciós volt 399- forintért megvettem.

2009. máj. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bőrradírom nekem is van a C&C-től.Annyira nem hatásos mit azt sokan írják...de mindegy.Eléggé olcsón megvetted.Kár hogy most nincs ilyen akció,vagy esetleg hasonló
2009. máj. 26. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Clinique,abbol is a zsiros borre valo, egyszeruen csodat muvel az arcommal!
2009. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!