Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Térdig narancsbőrős vagyok....

Térdig narancsbőrős vagyok. Merjek így rövidnadrágot húzni egyáltalán?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.165 cm és 55kg. Mennyit kellene fogynom,hogy ne legyek narancsbőrős?Egyáltalán el lehet tüntetni?Ilyen nagy melegekbe még rövidnadrágot se bírok felvenni,mert nagyon látszik.Ennyire túlsúlyos vagyok? Már 2 hete kevesebbet és egészségesen táplálkozok,sportolok (amennyire bírok,szívproblémáim miatt) mondhatni mindent megteszek,mégis...
2009. máj. 25. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyás kérdése, ahogy nézem az adataid alapján nem vagy kövér. Egyszerűen rossz gének, gyenge kötőszövet, elhanyagolt táplálkozás.

Iszol te elég folyadékot? Nagyon sokat szokott segíteni a rendszeres folyadékfogyasztás, a sport (pl futásm bringa ill. célzott fenék gyakorlatok), egészséges táplálkozás (vagy legalább nuku cukor, kóla, fehér kenyér, péksüti és hasonlók). Vannak külön erre a problémára krémek is, amik sokat szépítenek a problémán, de eltűnni teljesen sose fog.

2009. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
neked normális a súlyod, a vékony lányoknak is lehet narancsbőrük, ez nem attól függ. a narancsbőr elvileg méreganyagok felhalmozódása miatt jön létre, szóval ha mellőzől minden műkaját és egészségtelen dolgot az étkezésedből, rendszeresen sportolsz és ez elleni krémekkel kenegeted magad szorgosan, akk el fog tűnni. de 2 hét alatt ne várj eredményt, inkább 2 hónap... az a baj, h mindenkinek 1 héttel a strandszezon előtt jut eszébe, h nem néz ki megfelelőem, és persze ennyi idő alatt már nem lehet sokat tenni sajnos. de ne csüggedj, más is van így, és hordanak rövid gatyát. lényeg, h meg tedd a megfelelő lépéseket a narancsbőr eltűntetésének irányába és kezd magad formába hozni, mert az sohasem késő;)
2009. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsokat
2009. máj. 25. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!