Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor nagyon pattanásos az...

Mikor nagyon pattanásos az arcod, te is utálsz emberek közé menni? (suliba nap mint nap élem át ezt)

Figyelt kérdés

néha sikerül jól éreznem magam, de máskor meg mikor rádöbbenek hogy mennyire nem jó ez így, rossz kedvem van de nagyon


már megjártam pár dokit, a legjobb amit javasoltak ,az a roaccutan nevű böszme készítmény, ami nem tesz jót a szervezetnek(meg elvileg csak tüneti kezelés szal max lelkileg leszek jobban tőle, a kiváltó ok ugyanúgy megmarad)

ezen vacilálok már régóta, de ha tényleg semmi nem válik be akkor muszáj bevállalnom, mert nem birom ezt az életundort


szóval, mit tennétek a helyemben? már kb 5 hónapja ez megy

[link]

(homeopátiás bogyót szedtem rá,de áhh semmi pedig már 2 és fél hónapja szedem)

vmi más bajom is van, vmi vesegond vagy mi,de még azt sem tudom hogy pontosan micsoda,csak tippelek mert a hugyhólyagból nem a megfelelő összetételű anyag távozikxd


f


2012. jan. 13. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki ezt a Roaccutant, én nem ismerem, de sokan dicsérik. Vagy tudom még ajánlani az almaecetes vizet tonikként: egy pohár vízbe tegyél 2 teáskanál almaecetet és reggel-este tisztítás után ezzel mosd át az arcod. Nekem nagyon bevált. Meg esetleg még az élesztős arcpakolást tudom javasolni: egy kis élesztőhöz (amennyi az arcodra kell) tegyél 1-2 csepp tejet vagy mézet, kend fel, és 15-20 perc múlva mosd le. Vagy állítólag úgy is hatásos az élesztő, hogy naponta megeszel belőle egy kicsit, de ezt én nem mertem bevállalni. sok sikert, én is küzdök ezekkel a sz.ros pattanásokkal!
2012. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, sajnos almaecet sem az túl hatásos, 1 hónapig azt is csináltam, az élesztős pakolást, meg párszor, jah most teszek fel sztem


de már néha azon agyalok hogy ez most mire jó, oké hogy minden embernek meg kell élnie a saját szarát, de azért már fél év utána igazán vége lehetne xdxdxdxd

2012. jan. 13. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak hasonló pattanásaim, annyi különbséggel, hogy a hátamon jöttek ki és nagyobbak voltak. Nagyon utáltam őket. Mi is végigjártunk már ezer meg egy orvost...

Anyukám barátnője természetgyógyász és ő javasolta, hogy kezdjek el nagyobb dózisú B vitamint szedni. Nem nagyon hittem benne, de netről rendeltünk 2 doboz dr lenkei B vitamin komplex-et, és napi 2-t vettem be. 3 hét után felére csökkentek a pattanásaim, és most, hogy 2 hónapja szedem újak nem is jöttek elő. A gyulladás teljesen lement a hátamról ami azért is jó, mert a melltartó viselés is elég fájdalmas volt számomra ha 1-1 ilyen nagyobb gyulladás pont a pánthoz esett.

Édesanyám teljesen el volt keseredve, hogy ilyen kevés vitamint ad nekem, de a barátnője megnyugtatta, hogy ez nem az ő hibája, hanem az élelmiszeriparé...

Szóval a lényeg, hogy kezdj el vmilyen B vitamint szedni te is, nagyobb dózisban. Ártani nem árthat.

Ha bármiben tudok még segíteni csak írj. :)

2012. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ez tényleg csúnya.Én szerintem belsőleg kellene helyretenned magadat

[link]

ajánlom ezt az oldalt olvasd el a hozzászólásokat a cikkeket és okosabb leszel.Gyógyszert én nem szednék helyedben. Nekem kicsit sem volt olyan a bőröm mint neked de mégis voltak rajtam pörsenések és leálltam teljesen a cukorral és a fehér lisztet amennyire csak tudom kerülöm és láthatóan elmúltak. Szóval belülről kell regenerálnod magadat,persze külsőleg is kezelni kellene vmivel, kozmetikus nagyon rád férne HAVONTA mert problémás a bőröd magától nem fog elmúlni eléggé tágak a próusok. A belinkelt oldalra amúgy leírhatod a problémádat mert nagyon kedvesek és biztos tudnának adni tanácsokat!

2012. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

édességeket kerülöm mióta az eszemet tudom, mert fájós hasmenést tud okozni ha sokat eszem(néha azért ráfanyalodom)

tejet már nem iszom kb 4 hónapja,mert h az is okozhatja, visszaszokni nem fogok, mert az sem jó a gyomromnak

az a baj a kozmetikussal hogy elhúznék én akár minden nap, csak nem sokat ér mert olyan bazi nagyra nőttek ezek, hogy ki sem tudja nyomni olyan mélyről:\

multkor még novemberbe voltam ,na mondom végre nem kell azon filóznom hogy milyen csumpi a bőröm ,erre kifizetek 6ezer forintot és alig látható a különbség, ezért járjak kozmetikushoz:S

2012. jan. 14. 01:04
 6/6 anonim ***** válasza:

azt jol teszed hogy nem eszel cukrot!! mivel sok cukor után bajod van így szerintem a gyomroddal a bélrendszereddel van a baj!

urulogiára el kéne menned ,nem normális amit írtál hogy vmi szokatlan cucc távozik belőled!!!tuti hogy ezek is közrejátszanak abban hoyg sok pattid legyen.

Egy vérvétel se ártana nagyon sok mindent meg leeht belőle tudni. én úgy vagyok vele hogy elmentem szinte az összes vizsgálatra hogy minél jobban szűkitsem a kört hogy mi lehet a bajom , de már kezdek rájönni a bajom forrására és nem fogom hagyni hoyg leépüljön a szervezetem. Amúgy a biorezonanciás állapotfelmérés (nézz utána) sok mindent elárul a szervezetedről ami a sok pattidnak az okozója.

azok a pattanások azon kivül hoyg belülről kezded majd magad helyrerakni nem fognak elmúlni úgy hogy nem tisztítják nyomkodják ki az arcodat. Olyan helyre menj ahol azért nem 6000 egy kezelés és ahol lehetőleg a kezelés után használnak VIo-t vagy biotron lámpát. tudom ocsmány miután kinyomkod nekem van úgy hogy egy hétig nem mennék emberek közé mert olyan ronda és iylenkor szidom a kozmit hogy rosszul csinált vmit, közben mivel havi rendszrességgel járok így egyre kevesebb van (nekem má csak mietszerek) és látom hogy a bőrömnek is jót tezs, uyganis magától nem fog ürülni!!!!!!

2012. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!