Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hiába járok szolizni az arcom...

Hiába járok szolizni az arcom nem barnul. Mit lehetne kitalálni? Állóba szoktam járni, mindenhol szép barna vagyok de arcon semmi és igy tök gázosan néz ki a szinkülönbség.

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Használj valami szolikrémet és csak az arcodat kend be vele. Amúgy nem lehet hogy a gépen amibe szoktál járni ,kivan kapcsolva az arcbarnítás funkció?
2012. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
állóba nem hiszem h van külön arcbarnitó is.ott csak hosszú csövek vannak igy ugyanugy éri az arcomat is mint minden mást.ezért nem értem
2012. jan. 14. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ez, de az arcom nekem se barnul, vagy csak rohadt nehezen. Kérj a szoliba szolikrémet, biztos van nekik. Én is kértem, ráadásul ebből az australia goldból, ami egy flakonnal rohadt drága, na és szóval ilyen kis tégelybe kaptam és csak arcomra kentem, a többit eltettem egy kis dobozba és rengeteg alkalomra elég, nem is kell egy jó ideig kérned. De hiába a drága krém nem sokat segített. Azért írtam le, hogy hátha neked segít.
2012. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nem fogja meg, hanem ugye az arcodat átlagosan napi 2x mosod erőteljesebben. Ezért fehérebb, mint a tested többi része.Nekem a kezem is mindig nagyon világos, hiába a testem barna.Ugyebár ez is a mosás miatt.
2012. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!